Galéria: 9 obrázkov

Prvými premožiteľmi boli vo februári 2015 borci z rakúsko-slovenského tímu GRT. Druhýkrát ich v júly porazili piloti z tímu HBRT. Ale to je v poriadku, pretože napriek ich kvalitám a schopnostiam nie sú stroje. Aj keď v ich prípade je skôr na mieste hovoriť o neposlušnosti techniky, či chýbajúcom športovom šťastí. Ale aj to k úspešnému pretekaniu niekedy patrí.

Galéria: 12 obrázkov

Takmer dokonalá sezóna - k absolutizmu chýbalo len 6 bodov!

V skutočnosti neboli Go Baby Go na stupni víťazov počas sezóny 5-krát z 13 pretekov. No viac než 200 bodov získať aj tak nemohli. Po škrtnutí 3 najslabších výsledkov (alebo absencie) každého tímu Go Baby Go k absolutizmu chýbalo so 194 bodmi len 6 bodíkov. Najbližšie sa im v tabuľke na konci sezóny 2015 priblížila partia HBRT so 154 bodmi. Tretie miesto peknými výsledkami v poslednej štvrtine sezóny získal so 144 bodmi tím Na Hrane. Len o 2 body sa tak vďaka dvojnásobnému možnému zisku bodov dostali práve v posledných pretekoch pred veľmi vyrovnane jazdiaci tím Rival Car so 142 bodmi.

Je o čo bojovať - hodnotné ceny za 4000 €

Celkovo sa do seriálu KartCup v sezóne 2015 zapojilo 20 tímov. Aj keď reálny záujem o pravidelné pretekanie v sérii možno konštatovať pri 13 z nich. Pre minulý ročník zabezpečili organizátori na záver sezóny hodnotné ceny pre tri víťazné tímy v celkovej hodnote 2500 €. Už vtedy si viacerí jazdci tento štedrý prístup pochvaľovali. Tento rok však prvé tri tímy získali odmeny za skvelé výkony na trati v celkovej hodnote bezmála 4000 €! Top partnermi KartCup 2015 boli aj tento rok firmy CarZone/RacingShop.sk, ESET antivir a Alcohol Killer. K nim sa pridali KAMzaKRASOU.sk a Universal MultiGrip. Aj touto cestou všetkým partnerom za skutočne zaujímavé ceny pre jazdcov aj v ich mene veľmi pekne ďakujeme!

Sezóna 2016 začne 25. februára

5. ročník série KartCup začne, pre januárovú indispozíciu organizátora netradične, februárovými pretekmi. Prvé preteky série KartCup 2016 sa konajú v KartOne Aréna 25.02. tradične vo štvrtok večer. Od tohto dátumu sa organizátori budú znova snažiť pripraviť jedny preteky každý mesiac až do konca roka. Všetci záujemcovia sú srdečne vítaní. KartCup ponúka skvelú, priateľskú partiu, takmer vždy skvelú náladu a hlavne férové pretekanie. Registrácia do pretekov začína vždy týždeň pred ich termínom na www.kartcup.sk

Najväčšou zmenou sezóny 2016 bude možnosť tímu zvoliť si, či tím bude jazdiť preteky vo dvojici, alebo v trojici. Registrovať sa do pretekov je možné vždy aj priamo na mieste. Tradičná tombola o pekné a hodnotné ceny sa však vzťahuje len na predošlé online registrácie.