Balík zahŕňa záruku výrobcu 3 roky, alebo 100 000 kilometrov (podľa toho, čo nastane skôr) a ďalších 7 rokov, alebo 50 000 kilometrov je to predĺžená záruka. Nissan v balíku poskytuje garanciu troch bezplatných ročných servisných prehliadok. Vykonávať ich bude výlučne personál ktoréhokoľvek z autorizovaných predajcov alebo servisných s využitím originálnych náhradných dielov a motorových olejov.

Majitelia nových SUV/crossoverov tak minimalizujú neočakávané náklady na auto počas dlhých 10 rokov. Prínosom môže byť zvýšená zostatková hodnota vozidla vďaka záruke a servisnej histórii a následná možnosť previesť záruku na ďalšieho majiteľa.

„Nissan rád stojí v popredí inovácií a desaťročná záruka na crossovery je na trhu absolútne bezkonkurenčný koncept, ktorým sme v oblasti predaja áut úplne prepísali doterajšie zvyklosti. Veríme v kvalitu a hodnotu našich áut, a preto sme prišli s programom Budúcnosť pod kontrolou. Veríme tiež, že desaťročná záruka v kombinácii so špeciálnym balíčkom údržby a zvýhodnenou ponukou financovania dokáže uspokojiť viac potrieb zákazníkov naraz,“ uviedol Viktor Molnár, regionálny manažér spoločnosti Nissan pre strednú Európu. „Program Nissan Budúcnosť pod kontrolou môže byť skvelým riešením nielen pre tých, ktorí preferujú jeden automobil na dlhšiu dobu, ale aj pre tých, ktorí ho chcú každé štyri až päť rokov vymeniť za najnovší model.“  

Viac o balíčku 10-ročnej záruky od Nissanu, bezplatnom balíku údržby a výhodných možnostiach financovania nájdete na nissan.sk/buducnostpodkontrolou alebo u predajcov Nissan.