Opatrenia prijali už pri prvej vlne, teraz posilnili kapacity

„Už na začiatku pandémie sme prijali súbor opatrení, ktoré zákazníkom umožňujú bezpečný nákup vozidiel. Po aktuálnom sprísnení vládnych opatrení sme pripravení dodržať najprísnejšie hygienické štandardy a zaistiť predaj vozidiel online, ktorý zostáva umožnený. Call centrum vybavujúce dopyty po vozidlách, ktoré si ľudia vyhľadávajú na internete, má momentálne posilnenú kapacitu. Taktiež sme posilnili aj kapacity na zaistenie doručovania automobilov,“ uviedla Karolína Topolová, generálna riaditeľka a predsedníčka predstavenstva AURES Holdings, prevádzkovateľa medzinárodnej siete autocentier AAA Auto.

Vďaka rýchlemu prechodu na online predaje počas lockdownov spoločnosť AAA Auto za celú dobu pandémie koronavírusu na Slovensku predala vyše 13 000 automobilov, v Českej republike 37 500, v Poľsku 12 500 a v Maďarsku 2 600 vozidiel. Ľudia si môžu vybrať a zarezervovať vozidlá, o ktoré majú záujem na stránke www.aaaauto.sk. Následne sa na zelenej linke call centra 0800 100 100 s operátorom dohodnú na mieste a čase odovzdania automobilu. Vydezinfikované vozidlo je následne pristavené na dohodnuté miesto.

AAA Auto vozidlá a pobočky pravidelne dezinfikuje a taktiež kontroluje zdravotný stav zamestnancov. „Pokiaľ sa ľudia o kúpe automobilu ešte len rozhodujú, chcela by som pripomenúť, že individuálne cestovanie vlastným vozidlom namiesto verejnej dopravy je v dobe rôznych epidémií jedným z najúčinnejších opatrení, ktoré pomáhajú vyhnúť sa nákaze,“ doplnila Karolína Topolová.

AAA AUTO preto v súčasnej dobe rozšírilo ponuku automobilov aj v sekcii vozidiel nižších cenových kategórií. „Na tisícky ďalších vozidiel teraz poskytujeme zľavy. Na zaobstaranie auta na splátky vám vieme u našich renomovaných partnerov zaistiť úvery výhodnejšie ako v banke,“ dodala Karolína Topolová.

zdroj: AAA Auto

Rebríček TOP 10 najinzerovanejších ojazdených áut v SR za november 2020

Č.

Model

Počet ks.

Č.

Značka/model

Počet ks.

1.

Škoda Octavia

3 655

6.

BMW 3

1 089

2.

Škoda Fabia

1 825

7.

Ford Focus

960

3.

VW Passat

1 806

8.

BMW 5

850

4.

VW Golf

1 714

9.

VW Touran

793

5.

Škoda Superb

1 339

10.

Ford Mondeo

655