Vystavované značky áut:


Aston Martin, Audi, Bentley, Cadillac, Caterham, Citroёn, Corvette, Dacia, Ferrari, Fiat, Great Wall, Honda, Hyundai, Chevrolet, Jaguar, Jeep, Kaipan, Kia, Lamborghini, Lancia, Land Rover, Lexus, Lotus, McLaren, Mazda, Mercedes-Benz, Nissan, Opel, Peugeot, Piaggio, Porsche, Radical, Range Rover, Renault, Rolls Royce, Seat, Suzuki, Škoda, Toyota, Volvo, VW.

 

Jednotlivé automobilky verejnosti ukážu vo svojich expozíciách čerstvé novinky, ktoré nedávno predstavil známy ženevský autosalón. Návštevníci sa opäť môžu tešiť na špeciálne upravenú halu, Exclusive Salon, s atmosférou prímorského letoviska, kde budú odparkované vzrušujúce modely, o akých sníva nejeden muž. Značky ako Porsche, Bentley, Ferrari, Lamborghini, Rolls Royce, či športový Nissan, nie je bežne vidno na našich uliciach a parkoviskách. Pridajú sa k nim však ešte dve rarity, Aston Martin a McLaren, ktoré na výstavách u nás ani v okolitých krajinách len tak ľahko nevidno. Autosalón je okrem nablýskaných tátošov aj o doplnkoch, tuningových komponentoch a autoservisnej technike. Nebudú chýbať legendárne mustangy a sekcia karavanov.

Stále hráme o 10 voľných vstupov na autosalón v hodnote 5 € každý. Ako sa zapojiť zistíte v tomto článku: HRAJ O 1 Z 10 VOĽNÝCH VSTUPOV NA AUTOSALÓN BRATISLAVA
Autosalón Bratislava 2013 má na zozname rekordných 88 slovenských výstavných premiér.

Autosalón Bratislava 2013 má na zozname rekordných 88 slovenských výstavných premiér.

Sprievodný program:

 

Výstavu Autosalón spestrí bohatý sprievodný program. Automobily Hyundai, Mazda, Opel, Peugeot, Škoda, Nissan, Mercedes-Benz (úžitkové vozidlá) budú k dispozícii na vyskúšanie v rámci testovacích jázd. Návštevníci si v škole bezpečnej jazdy môžu odskúšať autentické simulátory prevrátenia vozidla, nárazu a požitia alkoholických nápojov za volantom. Dôsledky rôznych typov zrážok realisticky priblížia crash testy s následnou záchrannou akciou vrátane zásahov policajtov, hasičov i zdravotníkov. V expozíciách jednotlivých automobiliek sa budú konať vystúpenia známych umelcov a autogramiády popredných automobilových osobností. Autosalón vyvrcholí tradičným otvorením tuningovej sezóny. Medzi odbornými podujatiami je pripravený test úžitkových automobilov určených pre kuriérov a vyhlásenie výsledkov súťaže  „Autoopravár junior Castrol 2013“.

 

OTVÁRACIE HODINY
23.4.  09:00 - 17:00 hod.
(vstup na pozvánky a novinárske preukazy, prípadne za zvýšené vstupné)
24. - 27.4. 09:00 - 19:00 hod.   verejnosť
28.4.  09:00 - 18:00 hod.   verejnosť

 

CENY VSTUPNÉHO:
celý: 5 €
zľavnený: 3 €
novinársky deň: 20 €
parkovné: 5 €