Žiadne trvalé následky

Polep, alebo carwrap je skvelý jednak v tom, že v prípade predaja, alebo zmeny nálady majiteľa je bezbolestne množné vrátiť auto do pôvodného vzhľadu. Druhá, nemenej zaujímavá vec je ochrana karosérie. Plošné polepy chránia lak karosérie ozaj mimoriadne efektívne. V neposlednom rade je polepenie auta lacnejšie ako lakovanie. Obzvlášť teraz, keď sa Carol line - zástupca značky 3M rozhodol podporiť polepy áut až 20% zľavou.

Leto začína práve teraz. Ak si uvažoval nad polepom svojej mašiny no mal si obavy o kvalitu spracovania, tu je skvelá príležitosť. Chalani v Carol line majú s polepmi dlhoročné skúsenosti a robia ozaj špičkovú prácu. A to sa netýka len Bratislavy a blízkeho okolia. Carol line má totiž partnerov a odberateľov po celej SR. Ak si v priebehu leta (do 01.09.) objednáš polep na auto, dostaneš na komplexnú prácu od návrhu (môžeš mať aj vlastný), cez vybratý materiál až po jeho nalepenie na auto zľavu 20%.

Akcia -20% trvá do začiatku septembra. Je určená len pre aktívnych jazdcov seriálu AutoSlalom (treba doložiť svoje konto jazdca na www.autoslalom.sk) a aktívnym čitateľom TopSpeed.sk (treba uviesť aspoň 3 novinky z hlavnej stránky zo dňa objednávky).

Píšte na: carolline@carolline.sk