Začalo sa pracovať na projekte BMW Laser. Brutal mal voľné ruky, jedinými indíciami boli obľúbené farby majiteľa: čierna a červená.

Za hlavnú farbu bola zvolená červená. Nejde však o obyčajnú červenú, ale vysokolesklú agresívnu chrómovú farbu, o ktorej sa nedá povedať nič iné, ako že je na našich cestách naozaj výnimočná a neprehliadnuteľná.

Čierna farba pokryla doplnky ako strecha, kolesá, či lišty okolo okien. Ďalej sa zatmavovali zadné svetlá, na predných pribudli mračítka, sklá sa vyladili autofóliami. Najvýraznejším elementom sú 2 čierne pruhy na kapote, ktoré autu dodali potrebnú dravosť.

Na rozdiel od kontroverzných reakcií na posledný projekt ružového Range Rovera Lipstick sa zdajú byť reakcie na BMW Laser veľmi pozitívne.

Ak si chcete urobiť svoj názor a vidieť auto na vlastné oči, musíte sa vybrať do Prahy, odkiaľ prišiel zákazník s jeho BMW.

Ďalšou možnosťou je prezrieť si fotografie, ktoré realizoval Martin Cyprián (cypodesign.sk).

Čo je to car wrapping?

Car Wrapping je technológia zmeny farby automobilu. Umožňuje upraviť look auta fóliami najrôznejších farebných odtieňov a efektov, ktoré sériová výroba neponúka. V priebehu 2-3 dní sa tak môžete tešiť na lesklé a matné farby, perleť, metalízu, chróm, karbón, brúsený hliník, chameleón, kožu a iné efekty. Car Wrapping predstavuje nekonečné možnosti, ako premeniť auto na niečo výnimočné.

Car Wrap má okrem stylingovej aj ochrannú funkciu. Chráni lak pred poškriabaním a kamienkami. Po odlepení fólie je preto možné auto výhodnejšie predať.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 3 obrázkov

Čo je BRUTAL CAR WRAPS?

BRUTAL CAR WRAPS je trenčianska firma špecializujúca sa na car wrapping. Vo svojom portfóliu má desiatky úspešných projektov. Medzi najznámejšie patrí chrómové BMW Z4, kontroverzne rúžový Range Rover nazvaný Liptstick, či kamufláž na Toyota Hilux. V marci tohoto roku sa spoločnosť predstavila aj na autosalóne v Brne, kde predstavila spomínané chrómové BMW Z4.

Víziou firmy je vytvárať z obyčajných áut autá brutálne a to tak, aby boli vždy prekročené očakávania zákazníka.