autofolie carwrap carol line

Vážime si ich zmysel pre detail, schopnosť napredovať a ochotu ísť nevyšľapanou cestou. Tieto vlastnosti sú premietnuté priamo do materiálov CFC, ktoré odzrkadľujú potreby človeka 21.storočia.

CFC® je značka, ktorá ručí za kvalitu a servis vo viac ako 40 krajinách, kde sa jej produkty tešia dôvere svojich aplikátorov ako aj užívateľov.

Naším spoločným cieľom so spoločnosťou CFC® je poskytnúť profesionálne poradenstvo, prispôsobiť sa potrebám našich zákazníkov a zároveň nájsť nekonvenčné spôsoby, ako dosiahnuť ideálne riešenia. CFC®  sleduje požiadavky trhu na kvalitné, kreatívne a technologicky pokročilé materiály.

autofolie carwrap carol line

Vo všetkých našich snahách a prácach je zákazník v strede nášho záujmu. Kvalita, flexibilita a vynikajúce služby sú naše jasne stanovené ciele. Preto môžte v sortimente našej spoločnosti vždy nájsť úplne nové a inovatívne produkty zo sveta fólií. Dialóg, je pre nás spôsob komunikácie, potreby, priania a očakávania zákazníkov sú našou prioritou. Kvalita a spoľahlivosť našich služieb, je odmenená vernosťou a spokojnosťou zákazníkov. Znamená to pre nás zladiť celé naše operačné myslenie a prispôsobiť sa vo všetkých faktoroch našim klientom.

autofolie carwrap carol line

Momentálne naša spoločnosť Carol Line disponuje viac ako 150 druhmi a farebnými odtieňmi carwrapových materiálov. Šírka možného výberu neustále rastie a prispôsobuje novým trendom tak, aby sme neustále dokázali byť o krok pred ostatnými. Preneste svoju dizajnovú predstavu na novom konfigurátore (www.carwrapkonfigurator.sk) a nechajte sa unášať vo víre fantázie a doposiaľ nedotknutých hraníc carwrapu.

Veríme, že nami ponúkaný prémiový sortiment si nájde svoje miesto aj na Slovensku. Prinášame na trh kvalitu, kreativitu a komplexné služby overené vo vyspelých krajinách sveta. Jednoducho, je načase to mať už konečne „doma“ !