Range Rover Lipstick delí ľudí na dve skupiny. Niektorí ho nenávidia, niektorí zbožňujú. Nech sú názory na Lipstick rôzne, jedno je isté. Toto auto si vyžaduje pozornosť všade, kde sa objaví.  
Range-Rover-Vogue-lipstick

Ani jedno z uvedeného však nie sú hlavné pohnútky majiteľov pre celopolep auta. Sú to len ďalšie príjemné plusy. Hlavný dôvod je extravagancia, odlíšenie, originalita a jedinečnosť. Presne to boli požiadavky mladej dámy pre vytvorenie niečoho neopakovateľného. Požiadavka zákazníčky vytvoriť niečo nevídané, no zároveň osobné, priviedla wrapperov z Brutal Car Wraps na bláznivú myšlienku - spraviť z auta rúž na kolesách.

Projekt Lipstick mal jasný cieľ: premeniť chlapské auto na ženský sen. Riešením bola odvážna myšlienka - vytvoriť z auta "rúž na kolesách". Celé auto preto polepili fóliou extravagantnej rúžovej farby s metalickými trblietkami. Fóliu uviedli v Nemecku len minulý týždeň. Je to pravdepodobne vôbec prvá aplikácia.
Range-Rover-Vogue-lipstick

Po nadšenom schválení konceptu sa začal projekt Lipstick. Okrem extravagantnosti zvolenej farby (ostrá rúžová) bol šokujúci aj model poliepaného automobilu - Range Rover Vogue, ktorý nepatrí medzi typické ženské autá. Naopak, často sa vzhľadom na svoje rozmery považuje za chlapské auto. Na tento kúskok v Trenčíne použili úplnú novinku vo svete fólií, ktorú nemecký výrobca na trh uviedol len minulý týždeň - rúžová s trblietkami. Brutal Car Wraps sa tak pravdepodobne stal prvým komerčným aplikátorom tejto fólie vôbec!

Range-Rover-Vogue-lipstick

Za zmienku stoja detaily, ktoré dali autu charizmu a šťastnej majiteľke vtisli slzy do očí. Po bokoch auta a namiesto predného znaku umiestnený názov “Lipstick”, na kufrových dverách logo dvoch prekrížených rúžov, ktoré obaluje stuha s menom majiteľky.

 


Čo je car wrapping?


Car Wrapping je technológia zmeny farby automobilu. Umožňuje upraviť look auta fóliami najrôznejších farebných odtieňov a efektov, ktoré sériová výroba neponúka. V priebehu 2-3 dní sa tak môžete tešiť na lesklé a matné farby, perleť, metalízu, chróm, karbón, brúsený hliník, chameleón, kožu a iné efekty. Car Wrapping predstavuje nekonečné možnosti, ako premeniť Vaše auto na niečo výnimočné. Car Wrap má okrem stylingovej aj ochrannú funkciu. Chráni lak pred poškriabaním a kamienkami. Po odlepení fólie je preto možné auto výhodnejšie predať.

 

Range-Rover-Vogue-lipstick

BRUTAL CAR WRAPS, kto vlastne sme?

 

BRUTAL CAR WRAPS je trenčianska firma špecializujúca sa na car wrapping. Vo svojom portfóliu má desiatky úspešných projektov. Medzi najznámejšie patrí chrómové BMW Z4, či kamufláž Toyota Hilux. V marci tohoto roku sa spoločnosť predstavila aj na autosalóne v Brne, kde predstavila spomínané chrómové BMW Z4. Víziou firmy je vytvárať z obyčajných áut autá brutálne a to tak, aby boli vždy prekročené očakávania zákazníka.

 

foto: www.cypodesign.sk