Nová atrakcia Londýna - LFA vo výklade

Nová atrakcia Londýna - LFA vo výklade

A dôvody? Jednoducho si Lexus toto auto veľmi cení a považuje ho za tak exkluzívny tovar, že zákazník potrebuje k nemu dostať aj exkluzívnu predajnú a popredajnu starostlivosť. Dokonca je tu človek, predajca, špeciálne určený len pre LFA. To by sme chápali, ale prečo práve Londýn? Prečo nie napríklad Nemecko ktoré je predsa len bližšie k zvyšku európy?

Ach, a tak sme sa tešili že za oknami bude minimálne Einsteinova :)

Ach, a tak sme sa tešili že za oknami bude minimálne Einsteinova :)

Celý predajný proces bude vyzerať takto: zákazník najprv kontaktuje lokálneho dealera u ktoré spíše predbežnú (nezáväznú) objednávku. To sa dá vykonať aj prostredníctvom webu www.lexus-lfa.com. V ďalšom kroku bude záujemcov kontaktovať priamo človek z Londýna ktorý s nimi uzavrie už záväznú objednávku. Taktiež je tu nutnosť zložiť menší depozit (čo ale znamená menší depozit pri 300 000 EUR aute nevieme).

Spustenie objednávok začne v marci 2010. Po tomto dátume si už bude môcť každý zákazník našpecifikovať presnú výbavu LFA. Každé jedno auto je ručne skladané, preto aj termín dodávky je prísne individuálny. Avšak počita sa, že prvé dodávky začnú niekde na začiatku roka 2011 a potrvajú až do konca 2013.

Ak sa rozhodnete si jedno LFA kúpiť, dajte nám prosím vedieť...