Pri natáčaní pútavého videa plného akcie, dymu spálených pneumatík a zvíreného prachu z goodwoodských ciest sedeli v kokpitoch svojich áut tí najpovolanejší. V slušných oblekoch si za volanty sadli Eduard Nikolajev a Mike Whiddett. Eduard Nikolajev jazdí už niekoľko rokov ako špičkový továrenský jazdec tímu Kamaz Master, s ktorým získal v rokoch 2017, 2018 a 2019 prvenstvo v legendárnej Rallye Paríž-Dakar, zatiaľ čo Novozélanďan „Mad“ Mike Whiddett patrí medzi najvýraznejšie osobnosti v oblasti driftérskych pretekov.

zdroj: Red Bull

Podstatou show sú samozrejme preteky v tom, ktorý z dvoch pilotov sa skôr dostane na cieľové parkovisko plné drahých áut ubytovaných hostí. Zinscenované preteky začínajú kúsok od čerpacej stanice, kde sa obaja aktéri akčného duelu stretnú pri tankovaní svojich strojov. Nasleduje stávka a začiatok päťminútového dobrodružstva plného šmykov, prachu, dymu od pneumatík a skokov. Najefektnejší moment príde približne v strede videa, kde rozbehnutý Kamaz preskočí pod ním prechádzajúce Lamborghini s Whiddettom za volantom.

zdroj: Red Bull

Video je nápaditou prezentáciou noblesného prostredia Goodwoodu so všetkou jeho rozmanitosťou. Krásne exteriéry dopĺňajú autá a dopravné prostriedky všetkých možných druhov a veľkostí, pričom nenápadne odkazuje na tradičný Festival rýchlosti v Goodwoode, ktorého myšlienkou je spájať nadšencov do rýchlosti a adrenalínu bez ohľadu na ich postavenie, veľkosť a výkon auta alebo druh dopravného prostriedku.