Najslávnejšie časy individuálneho amatérskeho tuningu sú síce pravdepodobne dávno za nami, no úpravy sériového vzhľadu áut sú stále „horúcou“ témou. A Rusko nie je výnimkou. Záujemcom o športový vzhľad áut tu vychádza v ústrety niekoľko serióznych spoločností špecializujúcich sa aj na vozidlá domácej výroby. Ich pozornosti, samozrejme, neunikla ani súčasná modelová ponuka domácej automobilky AvtoVAZ.

Záujemcom o dynamickejší vzhľad vie priamo fabrika ponúknuť verziu Lada Vesta Sport. 

Prajete si Audi, Lancer, či radšej Focus?

Zaujala ma najmä ponuka upravených predných a zadných nárazníkov pre model Lada Vesta. Za týmto článkom nehľadajte žiadny hlbší technický zmysel, pobavilo ma však, ako nápadne sa program úpravcov necháva inšpirovať inými autami. Tiež sa vám zdá, že v „tuningových“ doplnkoch spoznávate Audi, Ford, či Mitsubishi? Inak, na Slovensku je pomerne málo známou verziou Lada Vesta Sport, ktorú ponúka samotná automobilka. A rozhodne sa nedá povedať, že by to bola nejaká nevzhľadná plastová ozruta. Čo poviete?

Treba uznať, že už sériová Lada Vesta má niečo do seba.

Ak si prajete svoju Vestu pretransformovať na "polo"Audi, za tento nárazník dáte 74 eur (nenalakovaný). Ak si zaplatíte cca 150 eur, dokonca vám ho aj nalakujú.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 9 obrázkov