"Toto je zelené peklo. Čo sme spravili? To, o čom každý sníva. Predriftovali sme trať. Išli sme driftom aj Carousel! Spravili sme sen každého fanúšika skutočnosťou." – Rhys Millen

Všetko bokom

Pennzoil nás obohatil už o 5 videí, kde propaguje motorový olej. Ale pre pána boha, akým spôsobom ho propaguje! Tím najlepších v biznise natáča exotické superautá v ich prirodzenom prostredí. V dyme, prachu a hlavne v drifte! Pennzoil svojou sériou dokázal, že v jednoduchosti je krása. Zakaždým vidíme rovnaký scenár. Tajomný jazdec sa prechádza po zvolenej lokalite, vymení si pár teplých slov cez telefón, nasadne do auta, prepojí svoj telefón s autom a začne sa motoristický orgazmus. Tentokrát nás čaká snáď asi najväčšia pecka. BMW M4 CS, ktoré driftuje po okruhu.

Ale nie len tak nejakom. Po okruhu okruhov, Nurburgringu! A takýmto spôsobom Nurburgring ešte asi nikto nešiel. Jasné, RUF to s modelom Yellow Bird natočil už pred mnohými rokmi, ale predsa len na technologickú úroveň nového počinu sa nechytá. Za maskou tajomného jazdca sa skrýva pán volantu Rhys Millen. M4 CS vodí spektakulárnym spôsobom nielen po ringu, ale aj po nemeckých cestičkách a nakoniec po Autobahne. Pravda, reklama má niekoľko efektov typu Fast and Furious (plamene z výfuku M4 nestrieľa), ale myslím, že to môžeme odpustiť.

Pohodlne sa usaďte, zapnite si video na najvyššiu kvalitu a užívajte. :)