Skupina chlapíkov z USA, ktorí si vravia Dude Perfect si trochu zahrali basketbal, americký futbal a baseball. To všetko sú úplne obyčajné záležitosti. Oni na to však použili tri kusy Fiatu 500C Abarth. Za volant však museli posadiť profesionálov.

 

Chlapci to nerobili len kvôli nude. Vytváranie podobných videí im asi pekne vynáša. Na YouTube majú viac ako 1,2 milióna pozretí. Doma ich však radšej nenapodobňujte. Jazda na dvoch kolesách a prihrávanie si lopty nie je pre každého. Rovnako by ste ani nemuseli trafiť zo strechy domu do basketbalového koša na svojom aute. Sused by pravdepodobne nevedel pochopiť, prečo mu čelné sklo rozbila basketbalka.

 

Druhé video je výtvorom britského zastúpenia automobilky Mazda. Blíži sa leto. Ideálny čas na to, aby ste si na pláži alebo na lúke zahrali frisbee. Rozhodne si lietajúci tanier nehádžte pri jazde z auta do auta.

 

Títo chlapci na uzatvorenej ceste ukázali, že presnosť im nerobí žiaden problém. Neviem ako vy, ale ja mám niekedy pri jazde po našich cestách problém trafiť správne tlačidlo na stredovom paneli. O dotykovej obrazovke ani nehovorím. Hodiť frisbee do iného auta chce poriadnu dávku zručnosti.

 

Zdroj: autoblog.com, youtube.com

Prečítajte si aj:  Video: Šialený mixér od Peugeotu mieša Poliakov