Priebežne vám teda prinesieme info o programe, ktorého súčasťou bude okrem finále súťaže o najkrajšie upravené autá CarFans Cup aj niekoľko koncertov, viacero známych jazdcov ochotných sa s vami vyfotiť a dať autogram, prezentácia zaujímavých partnerských firiem z oblasti automotive, prítomnosť importérov viacerých obdivovaných automobilových značiek a podobne... Zdá sa, že sa je skutočne na čo tešiť.

V tomto príspevku vám budeme priebežne aktualizovať zoznam registrovaných áut čitateľov a fanúšikov TopSpeed.sk do takzvanej EXPO zóny. Našou snahou je dostať do areálu čo najpestrejšie zastúpenie exkluzívnych áut z každého kontinentu tak, aby prítomní nevedeli kam skôr pozerať. :)

Zoznam registrovaných áut budeme priebežne dopĺňať. Toto je prvých 10 vybraných kúskov, ktoré stoja za špeciálnu pozornosť. Ak máš mašinu hodnú tejto partie, registruj to na www.carfans.sk

Maroš BMW M3 E92

rok výroby 2008, odhadovaná cena 30 000 €
Ako spoluorganizátor predsa nemôžem nechať auto v garáži. Tiež bolo nutné vyskúšať, či registrácia funguje správne. :) A v neposlednom rade som chalanom z BeautyCar Detailing sľúbil, že po prácnom a precíznom ošetrení karosérie výsledok keramickej ochrany laku karosérie značkou Modesta ukážem ostatným. Vidíme sa! :)

Michal Opel Astra J OPC

rok výroby 2016, odhadovaná cena: 32 000 €
S Mišom sa osobne asi nepoznáme (teda aspoň o tom neviem). Po mne bol však druhý registrovaný a za to má palec hore. Druhý palec za mašinu, ktorú chce na CarFans Party priviezť. Stále aktuálna Astra OPC (kúpil ju tento rok) je podľa mňa jedným z najkrajších, ak nie stále najkrajší hothatch na svete.

Roland Ford Mustang GT 4,6 V8

rok výroby 2007, odhadovaná cena 20 000 €
Mustang skoro každej generácie má na akciu ako CarFans party zaručený vstup. Roland vlastní predošlú 5. generáciu americkej ikony. Verzia GT má 3-ventilový 4,6 V8, ktorý má sériovo decentných 305 koní. Zvuk V8 však musí zabrať na zmysly každého auto nadšenca. V kombinácii s retro dizajnom o to viac.

Drahomír Mazda RX-8

rok výroby 2003, odhadovaná cena: 10 000 €

Poznajú ho pod prezývkou Soichi, ktorú si sám nadelil. Roky jazdí preteky v autoslalome, po otvorení SlovakiaRingu aj hobby preteky na okruhoch. Pred pár rokmi sa začal intenzívne venovať motokáram... Potrpí si na športiaky, precízne vyladené jazdné vlastnosti a vysokootáčkové motory. Už viete, prečo Mazda RX-8? Lebo nemá na Ferrari. :)

Tomáš BMW M4 GTS

rok výroby 2016, odhadovaná cena: vyše 220 000 €
S Tomášom sa vnímame vyše 10 rokov, poznáme sa asi polovicu tej doby. Ukážkový petrolhead. Má zopár nádherných áut, pri nich všetkým tečú sliny. Páči sa mi, že nielen BMW, no tých má najviac. Motoršportu sa venuje roky, hlavne hladkým povrchom okruhov a kopcov. Adekvátne záľube si kúpil 1 z len 700 ks extra špeciality. Cena je už teraz asi 2-násobná...

Lukáš Subaru WRX STi

rok výroby 2014, odhadovaná cena: 40 000 €
Auto akcia nie je komplexná, ak nemá Subaru. Každý petrolhead si predstaví najostrejšiu Imprezu. Ideálne v tmavomodrej metalíze so zlatistými diskami. Model 2015 má meno WRX STi, ale to nič nemení. Jedno z najrýchlejších áut na cestách za dedinou, s jedinečným zvukom boxera, s jedinečnou siluetou láka pohľady aj keď stojí.

Samuel Subaru BRZ

rok výroby 2016, odhadovaná cena: 32 000 €
Neviem, či sa chalani dohodli, ale registrovali sa hneď po sebe. A ja som rád, lebo po r2013 určite platí, že autičkárov oslovuje aj ďalšie Subaru. Typ BRZ je navždy v pamätihodnej automobilovej histórii, tak ako SVX, aj keď pre iné dôvody. Samo je dlhoročný a intenzívny čitateľ TopSpeed.sk s vycibreným vkusom asi nielen pre autá... :)
 

Ivan Renault Clio V6 Phase 1

rok výroby 2003, odhadovaná cena: 30 000 €
Ivan je riadny pacient! Celý život sa točí okolo áut. Je v pokročilom veku, no správa sa ako chalan a je za každú kravinu. :) Jeho auto bude bezpečne patriť medzi najväčšie exkluzivitky. Nepodarilo sa mi zistiť, koľko drobcov s V6 uprostred a pohonom zadnej nápravy, navyše bez stabilizácie vyrobili, no divil by som sa, ak viac než 1000 ks.
 

Nina Ford Mustang Cabrio

rok výroby 2013, odhadovaná cena: 25 000 €
Nina je súčasťou WooHooo girls. Kam príde, dokazuje, že svet áut nie je len pre chlapov. Má veľké šťastie, no hlavne chuť vyskúšať všetko, čo má kolesá. Okrem Hummera ju uvidíte za volantom BMW E30 upraveného pre drifty. Je fanúšikom kolies a preto nielen v blízkom okolí nevynechá automobilové akcie. Či už zraz, preteky, alebo illegal. :)

Miloš Mercedes SL65 AMG

rok výroby 2009, odhadovaná cena: 50 000 €
5. generáciu SL roadster považujú za jeden z najkrajších otvorených Mercedesov. Keď typ R230 kombinuje exkluzívny motor biturbo V12, dostaneme mimoriadne silný, krásny a zďaleka nie bežný S65 AMG. Milošov okrem skvelého bodykitu kombinuje červený kožený interiér s matným šedým povrchom. Foťáky si tu neoddýchnu. Raz kupé, raz roadster. :)

Ak máš aj ty doma mašinu na 4 kolesách, ktorá patrí k tomu naj, čo automobilový svet doposiaľ vytvoril, budeme veľmi radi, ak pomôžeš spestriť EXPO zónu svojim autom aj ty. Registrácia áut na CarFans party 2016 je na www.carfans.sk

CarFans Party partneri 2016