Octaviu Combi predstavil sám konateľ spoločnosti Škoda AUTO Slovensko.

Slovenskej verejnosti predstavil nový typ Ing. Karel Sklenář, konateľ spoločnosti Škoda AUTO Slovensko. Pri tejto príležitosti sa vyjadril nasledovne: „Teší ma, že sme mohli slovenskej verejnosti odhaliť novú Octaviu Combi naživo práve na bratislavskom autosalóne. Návštevníci si budú môcť počas nasledujúcich dní pozrieť aj ďalších 11 modelov značky ŠKODA a v prípade záujmu o kúpu, využiť aj autosalónový bonus vo výške 333 € s DPH na všetky skladové vozidlá. Dnešným dňom zároveň začíname prijímať objednávky na novú Octaviu Combi aj vo verzii s pohonom všetkých štyroch kolies. Model Octavia Combi 4x4 si tak môžu fanúšikovia značky ŠKODA objednať už od 21 280 €.“

 

Octavia Combi 4x4 ponúkne v základnej verzii Active známy 1,6 litrový motor TDI CR s výkonom 77 kW (105 k). V tomto stupni zákazníci dostanú 7 airbagov, klimatizáciu alebo centrálne zamykanie s diaľkovým ovládaním. To všetko za cenu 21 280€.

 

Novú Octaviu Combi môžete vidieť na bratislavskom autosalóne až do 28.4.2013. Odvážnejší sa do nej môžu aj posadiť :)

Stupeň výbavy Ambition štartuje na hodnote 22 620€. Za túto cenu dostanete navyše predné hmlovky, plne grafický displej palubného počítača Maxi DOT, tempomat, kožený volant alebo Bluetooth spojenie s vašim telefónom.

 

Výbava Elegance má najnižšiu cenu 24 100€. Za túto sumu dostanete 16 palcové zliatinové kolesá, dvojzónovú klimatizáciu Climatronic, vyhrievané sedadlá, tkané koberce, parkovacie senzory, svetelný a dažďový senzor alebo Light Assistant.

 

Zdroj: tlačová správa

Prečítajte si aj:  Modernizovaný Superb vyzerá o poznanie lepšie