Návštevníci si v novom showroome môžu prezrieť najnovšie modely značky, vyskúšať si ich na skúšobnej jazde. K dispozícií Vám je tím skúsených predajcov, ktorý rád poradí a pomôže vybrať si ten správny model pre vaše potreby a ochotne pomôže pri kúpe alebo lízingu svojho vysnívaného vozidla CUPRA.

"Sme nadšení, že sme otvorili v poradí siedmu našu CUPRA Garáž, tentokrát v Bratislave" povedal Matej Macháček - Brand Manager značky CUPRA. Je to značka, ktorá oslovuje mladých a dynamických ľudí, ktorí hľadajú športové a zároveň štýlové automobily. Značka CUPRA  je o štýle, o vyjadrení individuality a o prekonávaní všednosti. Dizajn je neskutočne odvážny a sofistikovaný, s ostrými líniami a výraznými farbami, ktoré odrážajú vášnivý charakter značky. Každý model je navrhnutý tak, aby prebúdzal emócie a posúval hranice."

Nová CUPRA Garáž sa nachádza na Panónskej ceste a je otvorená od pondelku do piatku od 8:00 do 16:30. Okrem predaja automobilov CUPRA Garáž ponúka aj servisné služby a predaj originálnych náhradných dielov a doplnkov.

CUPRA Garáž TODOS Panónska je v poradí siedmou prevádzkou, po CUPRA Garáž CAMEA CAR v Košiciach, CUPRA Garáž AUTOPROFIT v Galante, CUPRA Garáž P.T.A v Trenčíne, CUPRA Garáž BNP v Bratislave, CUPRA Garáž DS-CAR v Dunajskej Strede a CUPRA Garáž TODOS v Žiline. Sieť CUPRA Garáží bude tento rok naďalej rásť, do konca roka bude ich celkový počet trinásť. Prevádzky sú strategicky rozmiestnené, aby boli pre zákazníka dostupné v čo najkratšom čase.  Viac informácií o značke CUPRA nájdete na webovej stránke: www.cupraofficial.sk