V čom ta služba ale spočíva? Pravdu povediac v tom, že vy urobíte takú malinku službičku automobilke.  Motory LS7 alebo LS9(oba motory presahujú výkon 500 koní), ktoré symbolizujú v súčasnosti to naj čo si môžete pod kapotu Chevroletu zaopatriť, si teraz budete môcť úplne sami poskladať. Čo to znamená? Vy dôjdete do výrobne v michiganskom  Wixone, kde si objednáte jeden s typov automobilov pre ktoré sú tieto motory v ponuke. Páni vo fabrike vám s radosťou splnia vaše priania a po tom, čo bude vyhotovená kasňa si môžete do svojho vlastného auta poskladať sám vlastnoručne motor.

Mercedes-Benz je prostredníctvom divízie AMG hrdý na fakt, že každý atmosférický 6,2 l V8 ručné skladá skúsený motorár. Chevy posunul latku o skok ďalej. V USA si svoj V8 môže poskladať každý sám!
Znie to neuveriteľne, ale v USA je asi naozaj možné všetko. Aj vlastoručné skladanie vášho V8 pre váš nový Chevy

Znie to neuveriteľne, ale v USA je asi naozaj možné všetko. Aj vlastoručné skladanie vášho V8 pre váš nový Chevy

Samozrejme, automobilka by vám na auto nedala záruku ak by ste si srdce auta, teda motor skladali úplne sám pod vlastnou taktovkou. Aj preto po celý čas montáže na celú túto záležitosť dohliada expert, ktorý zodpovedá za to, aby bol motor poskladaný podľa všetkých výrobných postupov tak, aby vami poskladaný motor spĺňal všetky kvalitatívne nároky a tak aj vyhovoval podmienkam záruky. Čerešničkou na torte je následný ceremoniál, pri ktorom vám vystavia plaketu s osvedčením o tom, že motor vo svojom miláčikovi ste poskladali vy osobne! To naozaj nemôže povedať žiaden iný klient...