Najnovšie beží svetom správa, že tak urobil David Coulthard. Áno, známy pretekár F1, ktorý sa síce nikdy nestal majstrom sveta, no na pódiách si svoje odstál, má charizmu i fanúšikov.
Ponúkaný post v BBC TopGear odmietol, pretože mu je prednejší skvelo platený spolumoderátorský post seriálu F1.

K TopGearu sa pridá Eddie Jordan

Zdá sa však, že manažment TopGearu silou mocou chce niekoho z prostredia F1. Ak by to nebolo v nadpise, nikomu z nás by ani len vo sne nenapadlo, že spolumoderátorom Chrisa Evansa a len tento týždeň potvrdeného Joeyho z Priateľov - Matta LeBlanca sa pridá Eddie Jordan. Poznajú ho snáď len hardcore fanúšikovia pretekov F1. Eddie je postavou mimoriadne malý týpek, ktorý po krátkej a neúspešnej kariére ako pilot F1 v 70. rokoch prenikol do F1 začiatkom 90. rokov ako majiteľ tímu Jordan F1. Veľkým zábleskom jeho kariéry bol pretekársky debut Michaela Schumachera v jeho tíme v roku 1991.

TopGear zruinujú než začnú. Coulthard nechce, Eddie Jordan áno

Eddie Jordan v r1991 priviedol do F1 Michaela Schumachera

Eddie Jordan má dnes 67 rokov. F1 tím pod svojim vedením udržal celkom slušný čas, od 1991 do 2005. Potom ho predal a premenovali ho na Midland. V roku 2009 bol spolumoderátorom F1 priamo z miesta pretekov, keďže mal v paddocku stále mnoho známych.

Nuž, zdá sa, že skutočné vodičské schopnosti dajú aj tentokrát prednosť šou a zábave. Prekvapuje ma najmä, že o vhodnejších adeptoch, o ktorých sa šušká už pár mesiacov (Chris Harris a Sabine Schmitz), je ticho. Pritom ich účasť nebude fámou, ako prezrádza fotka z twittera Chrisa Evansa, na ktorej BBC TopGear tím obeduje v podniku. Sabine síce na zábere chýba, no 4-tý zľava je Mr. Harris.

TopGear tím na obede. 4-tý zľava je Chris Harris, no jeho účasť stále oficiálne nepotvrdili.