Tak isto, ako zvyšné typy (okrem X1), sa aj nová X7-mička bude vyrábať v americkej továrni Spartanburg, ktorá je špecialistom na SUV typu z Mníchova. Najprv však automobily musia prejsť sériou zaťažkávacích testov, ktoré ich preveria na tých najťažších miestach na svete.

Nové BMW X7 predstavia až o rok, avšak už dnes máme niektoré fotografie nezamaskovaného auta priamo od BMW.

Predné svetlomety sú podobné tým z BMW 7.

Predsériová výroba však bude vyzerať takmer identicky, ako jej sériová podoba, a preto je veľmi zaujímavé, že BMW už rok pred oficiálnou premiérou uverejnilo fotky niektorých detailov vozidla bez maskovania. Predsériová X7 dokonca využíva tú istú výrobnú linku, ako sériové typy X5 a X6.

V motorovom priestore vidíme nie 2, ale rovno 4 rozpery.

BMW začne s testami novej X7 na rôznych extrémnych miestach, ako je Údolie smrti v USA alebo na zľadovatených tratiach v Škandinávii. Predsériové autá dostanú tiež technici na potrebnú homologizáciu alebo registráciu v rôznych krajinách. Aj keď sú „predsériovky“ vybavené nutnou kamuflážou, niektoré fotografie zobrazujú X7-mičku v jej reálnej podobe. Je zaujímavé, že automobilka tieto obrázky oficiálne vypustila von skoro rok pred premiérou. Napríklad na prednej časti, obzvlášť tvar svetlometov, nová X7-mička nezaprie príbuzenské tvary s najväčšou 7-mičkou. Uvidíme, čo všetko prinesie novinka do tejto triedy automobilov.

Zdroj foto: BMW

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 6 obrázkov