Strojove lestenie auta

V poslednom období sa v KV Detail často stretávajú s fľakmi, tzv. hologramami, ktoré vznikajú pri nekvalitnom leštení (viď foto s machuľami). Vznikajú napr. z dôvodu ponáhľania sa pri leštení, pri nesprávnej kombinácii pasty alebo kotúča a pod. Leštiť karosériu by mali len tí, ktorí majú skúsenosti a odbornosť. Inak si dokážete poškodiť auto veľmi ľahko a rýchlo.
 

Existuje niekoľko druhov / stupňov leštenia. Najzákladnejšie je jednostupňové, kedy sa lak nebrúsi. Použije sa jemná, tzv. finišovacia pasta, ktorá zaleští najjemnejšie škrabance, odstráni hologramy a zvýši lesk laku. Pre odstránenie hlbších škrabancov je potrebné použiť viacstupňové leštenie, kedy sa lak najskôr brúsi a následne stále jemnejšou pastou zalešťuje.

Strojove lestenie auta

V prípade, že plánujete predať auto alebo máte nejaké vyhliadnuté, avšak lak nie je v dobrom stave, obráťte sa na personál KV Detail. Pred leštením potrebujú vozidlo vidieť osobne - vykonať vstupnú prehliadku, na základe ktorej odporučia koľko stupňové leštenie vykonať. Treba počítať s tým, že leštenie je časovo náročné a trvá väčšinou celý deň, v prípade hlbokých škrabancov aj niekoľko dní. Cena leštenia začína pri 1-stupňovom leštení od 129 eur a zahŕňa aj umytie a dekontamináciu laku. Objednať sa môžete na 0907 079 922 alebo na info@kvdetail.sk

Strojove lestenie auta

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 12 obrázkov