Podvozok v zlom stave vám:
 

* neumožní absolvovať kontrolu technického stavu vozidla STK úspešne,
 

* zvýši spotrebu paliva aj o 5%. Zlá geometria zásadne zvyšuje jazdné odpory auta,
 

* zvýši nerovnomerné opotrebenie pneumatík, 
 

* zhorší jazdné vlastnosti v zákrutách, pláva, nedrží stopu, vyžaduje korekcie na riadení,
 

* predĺži brzdné dráhy krízového brzdenia - ak máte tlmiče v zlom stave, nezabezpečia dobrý kontakt kolies s povrchom práve keď ho treba najviac,
 

* zvýši vnútorný hluk v aute búchaním, dunením a klepaním zničenými čapmi, potrhanými silentblokmi a degradovanými gumenými tesneniami.

Šťastím v nešťastí častých nákupov podvozkových dielcov je naozaj pestrá ponuka alternatívnych (neoriginalnych) náhradných dielov pre prakticky všetky druhy áut.

Šťastím v tomto nešťastí častých nákupov a výmien podvozkových dielcov je fakt, že k dispozícii je naozaj pestrá ponuka alternatívnych (neoriginalnych) náhradných dielov pre prakticky všetky druhy áut. Najväčší online obchod s náhradnými dielcami na slovensku - www.motointegrator.sk - má najväčší sortiment všetkého spomínaného tovaru. Silentbloky, čapy, stabilizátory, časti náprav a tlmiče sú len časťou náhradných dielov, ktoré majú na autá v ponuke. 


Na stránkach www.motointegrator.sk nájdete podvozkové časti rozdelené do prehľadných hlavných kategórií - systémy zavesenia, systémy odpruženia, systémy riadenia a ložiská. Každá z nich má zároveň podrobnejšie triedenie, čo je pri danom množstve tovaru nevyhnutné. 

motointegrator.sk kvalitne diely pre podvozok

Podrobné členenie náhradných dielov v sekcii SYSTÉMY ZAVESENIA.

motointegrator.sk kvalitne diely pre podvozok

Podrobné členenie náhradných dielov v sekcii SYSTÉMY PRUŽENIA.

motointegrator.sk kvalitne diely pre podvozok

Aj oddelenie SYSTÉMY RIADENIA prináša podrobné triedenie množstva náhradných dielov.