Rádio Anténa Rock má predvianočné prekvapenie. K zimným pneumatikám možno práve tebe pribalia úplne nový legendárny off-road Lada Niva vo verzii Urban! A pritom stačí málo. Okrem šťastia v prvom rade iniciatívu. Treba poslať súťažnú SMSku s textom ANTENA na číslo 6665 (cena spätnej SMS je 1 € s DPH) a si v hre o jedinečný tereňák. Hlavná Výhra Lada Niva bude možno tvoja.

Pošli SMS s textom ANTENA na 6665, vyhraj tričko s pohárom Rádia Anténa Rock, alebo Lada Niva 4x4 Urban!

Čím viac SMS pošleš, tým väčšia šanca, že si pod stromček privezieš toto štýlové auto. Súťaž trvá do 10.12.2017. Meno víťaza sa my, ty a celé Slovensko dozvie 11. decembra v Rannom Rocku s Tomaggiom. Samozrejme, iba na Rádiu Anténa Rock. A to nie je všetko!

 

Počas celej súťaže, teda od 6.11.2017 do 10.12.2017, odmenia každý deň jedného z poslucháčov darčekmi od Rádia Anténa Rock! Na to je nutné, aby si nás počúval a keď ti zavoláme, do 10 sekúnd do éteru povedal slogan nášho Rádia Anténa Rock, ktorý znie: Rádio, ktoré má gule! Dobre si ho zapamätaj, platí počas celej súťaže.

 

Pre túto súťaž platí TENTO štatút. Zapojením sa do súťaže udeľuješ súhlas so spracovaním osobných údajov.

 

Lada Niva Urban (alebo už oficiálne Lada 4x4 Urban) je len jednou z verzií asi najznámejšieho ruského vývozného automobilového artiklu. Teší sa obľube po celom svete. Za to vďačí najmä svojej jednoduchej konštrukcii a relatívnej spoľahlivosti. Traduje sa, že všetko na nej opravíte ruským kľúčom – kladivom. A kde nepomôže kladivo, tam pomôže väčšie kladivo... :)