Turistická atrakcia

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 6 obrázkov

Kam sa majitelia Porsche vybrali teraz? Pravdepodobne na najexkluzívnejšie miesto v Bratislave, priamo do tieňa Bratislavského hradu! Miesta pre poršáky bolo znova pomenej a autá sa dali dobre pozrieť iba z jednej strany, ale tá stála za to. Fotky krásnych modelov 911, 718, Cayenne a množstva historických kúskov s panorámou Bratislavy neurobíte len tak. Keď už som pri vozovom parku, čo bola najväčšia šupa na zraze? Celkom iste jedinečné Porsche 911 R. To po vydaní modernizovanej 911 GT3 s manuálnou prevodovkou je už špeciálne o čosi menej ako na začiatku, ale to mu zďaleka neubralo na cene, morálnej hodnote a exkluzivite, ktorá stále rastie.

911 R bolo v dobrej spoločnosti najznámejšieho bratislavského Porsche 911 GT3 RS 997 v ostrej oranžovej farbe. Z druhej strany stála nová 911 GT3 RS v šedej farbe. Oplatí sa teda navštíviť aj ďalšie kolo? Rozhodne áno! Okrem fotenia áut či pokecu s majiteľmi tu niet veľmi čo iné robiť, ak teda nie ste majiteľom Porsche. Preto je fajn, že akcia je statická a pre verejnosť a fanúšikov len na pol dňa. To akurát stačí. Majiteľov následne čakala spanilá jazda hlavným mestom s prejazdom do Maďarska na exkurziu k špecialistom Vehicle Expert, kde dlhé roky renovujú práve autá značky Porsche.

Ešte jeden malý tip. Ak bude aj ďalší Porsche zraz na hrade, nechoďte tam autom. Na hrade sa mimoriadne zle parkuje. Radšej si urobte výlet busom alebo pešo a ušetrite si kopu starostí.

Teda ak nemáte doma Porsche. :)

Foto: Simon Žáček