Ak Viano urobilo milión km za 2,5 roka, denne to natočilo 1 100 km - čo mnohí neurobia za týždeň! Týždenne teda 7 700 km, čo málokto urobí za mesiac a mesačne takmer 33 000 km, čo väčšina vodičov v SR urobí za rok!

Firma pána Hercika má vo flotile 6 kúskov MB Viano a siedmy je na ceste. Používa ich najmä na nepravidelnú dopravu osôb do zahraničia. „Pre mercedesy Viano sme sa rozhodli po porovnaní nielen cien ponúkaných vozidiel rôznych značiek, ale najmä ich úžitkovej hodnoty. Riadili sme sa príslovím, že človek nikdy nie je taký bohatý, aby si kupoval lacné veci.“ objasňuje Jozef Hercik. Ako ďalej vysvetľuje, vozidlá Viano si zvolil pre ich  komfort, ktorý zvyšujú polohovateľné zadné opierky, jazdnú kvalitu, pohodlie, bezpečnosť a čo najlepší servis – nielen na Slovensku, ale kdekoľvek v Európe. Pri tejto voľbe podľa neho zavážil tiež bezplatný servis poskytovaný na mercedesy Viano do najazdenia 160 000 km a záruku 24 mesiacov bez obmedzenia kilometrov.

„Mercedesy ako záruka istoty a serióznosti napomáhajú záujmu o naše služby a nárastu klientov prepravovaných 3x týždenne najmä do Nemecka, ale aj do Rakúska, či Talianska.“ Uzatvára Jozef Hercik, ktorý si tiež pochvaľuje profesionálne, ústretové, promptné a kvalitné služby v neďalekom prešovskom servise značky.

A TopSpeed.sk dodá len malý prepočet. Ak Viano urobilo milión za 2,5 roka, tak to znamená, že denne to auto natočilo takmer 1 100 km - čo mnohí neurobia za týždeň! Týždenne teda 7 700 km, čo málokto urobí za mesiac a mesačne takmer 33 000 km, čo väčšina vodičov v SR urobí za rok!