Pri samotnom čistení je dôležité aby bol prípravok pH neutrálny. Akékoľvek agresívnejšie čistiace prostriedky môžu kožu a farbu na nej zničiť a rozleptať. Vyskúšajte prípravok najprv na skrytom mieste, tým zistite či nenarúša materiál. Nikdy nečistite s prípravkom veľkú plochu, ale postupujte len po častiach. V letnom počasí najlepšie v chládku, keďže vysušenie prípravku by bolo rýchlejšie ako samotne čistenie a to môže spôsobiť stekanie a fľaky.

Leather Cleaner
(Čistič na kožu)

 

Leather Cleaner obsahuje špeciálne čistiace a zápach odstraňujúce látky na bezpečné čistenie a osvieženie koženého čalúnenia vozidiel. Na rozdiel od agresívnejších čistiacich prípravkov, Leather Cleaner má zloženie s neutrálnym pH a neodstráni esenciálne oleje, ktoré udržiavajú pružnosť kože. Používa sa spolu s prípravkom Autoglym Leather Care Balm na predĺženie životnosti koženého čalúnenia.


Ak chcete ošetriť kožu krémom na to určeným, vždy pred týmto úkonom povrch kože najprv dôkladne vyčistite, inak sa stane, že s prípravkom len vtierate nečistotu do materiálu. Je to veľmi podobne ako s kožou na našich rukách. Je viac než logické si ich pred nakrémovaním najprv dôkladne umyť.

AutoGlym Leather Cleaner

AutoGlym Leather Cleaner

Leather Care Balm
(Impregnačný Krém na kožu)

Koža ako prírodný materiál si vyžaduje osobitú starostlivosť. Leather Care Balm je špeciálne vyrobený pre ochranu, výživu a renováciu kožených produktov, obsahuje prirodné oleje a kondicionéry. Ochráni a impregnuje povrch kože. Týmto pomôže vytvoriť ochrannú vrstvu pred pripadným budúcim znečistením.


Pravidelné ošetrenie pomôže zachovať prirodzený vzhľad, charakter a vôňu koze. Tento produkt aplikuje iba na čistú kožu, najlepšie vopred vyčistenú s produktom Leather Cleaner.

AutoGlym Leather Cleaner Balm

AutoGlym Leather Care Balm

Pri pravidelnom ošetrovaní dosiahnete trvácnejší interiér odolný voči poškodeniu a nominálna hodnota vášho auto pri jeho predaji môže byť podstatne vyššia. A nie len to. Po celý čas užívania bude koža pôsobiť zdravým a zachovalým dojmom. A to je veľmi dôležité, keďže v interiéri auta trávime nepomerne viac času než pri jeho zovňajšku.

Viac info na: www.xclean.sk