Včera sme tu mali článok o tom, ako nielen slovenskí vodiči trpia zvláštnou chorobou - čiarosleposťou. Pravdepodobne ste sa s tým stretli aj vy. Zdá sa, že aj v Česku je to národným športom. Čiary na ceste nie sú len tak pre nič za nič. Riskantné predbiehanie cez horizont predviedol vodič hazardér, ktorý značenie nerešpektoval a predbiehal na neprehľadnom úseku. Vrazil do oproti idúceho policajného (!) auta, ktoré vymrštilo do priekopy.

 

 

„53-ročný vodič vozidla VW Caddy predbiehal návesovú súpravu v úseku, kde je to zakázané. V rovnakú chvíľu v protismere prichádzalo policajné vozidlo v civilnom prevedení,“ uviedla hovorkyňa Polície ČR, Hana Kaizarová. Hazard s vlastným životom a najmä životom iných je ten najhorší. Aj napriek rýchlej reakcii vodiča policajného vozidla došlo k zrážke. Chvalabohu, nikomu sa nič vážne nestalo. Policajt spolujazdec sa zranil len ľahko. Výsledky dychovej skúšky boli negatívne. Tentokrát si to odniesli len plechy. Takéto predbiehanie cez plnú čiaru by v prípade čelnej zrážky mohlo mať tragické následky. 

Zdroj: Polícia ČR

ČIAROSLEPOSŤ JE NEVYLIEČITEĽNÁ CHOROBA NIELEN SLOVENSKÝCH VODIČOV!

ČIAROSLEPOSŤ JE NEVYLIEČITEĽNÁ CHOROBA ...

Neviem, či sú vodiči fakt takí slepí, alebo to robia naschvál, ale čím ďalej pozorujem častejší jav. Čiarosleposť, ...

06. 12. 2017
MAGOR ROKA! POLÍCIA SR EŠTE MIERNE ČASTUJE VODIČA KAMIÓNA. NEČUDO

MAGOR ROKA! POLÍCIA SR EŠTE MIERNE ...

Polícia SR zverejnila na FB profile video vodiča a spolujazdca mimoriadne nebezpečnej situácie. Bezočivý vodič kamióna ...

08. 11. 2017