Pre registrovaných čitateľov TopSpeed.sk, v spolupráci so značkou Auto Kelly - importér a distribútor automobilových náhradných dielov, autopotrieb a autopríslušenstva, máme ďalšiu zaujímavú súťaž. Tentoraz sá hrá o 3 mimoriadne praktické elektrické ručné uťahovačky značky Starline. Každá má hodnotu 65 €.

Značka Starline pôsobí na európskom trhu už od roku 1999. V súčasnosti má zastúpenie v 19 krajinách Európy a distribuuje sa do ďalších krajín. Stratégiou značky je ponúkať kvalitné produkty za priaznivé ceny. Výrobu zaisťujú renomovaní dodávatelia nielen z Európy, ale i zo zámoria, ktorí majú s vybranými produktmi bohaté skúsenosti. Obľuba tejto značky neustále rastie, o čom svedčí 10 miliónov predaných kusov ročne.

 

Čo je nutné splniť, aby ste boli zaradení do žrebovania? Je to veľmi jednoduché. Vždy, keď sa na našich stránkach podelíte o svoj názor, radu alebo postreh na akúkoľvek tému, máte šancu vyhrať. Počítame všetky pridané komenty počas trvania súťaže. Len od registrovaných čitateľov, samozrejme. Ubezpečte sa, že na seba vo svojom profile uvádzate správny email, meno a priezvisko. Inak vám výhru nebude možné doručiť a posunieme ju ďalšiemu vyžrebovanému.

Súťaž o 3 elektrické uťahovačky Starline v hodnote 65 €, každá trvá dva týždne od 13. do 28. augusta 2016.


Každým ďalším komentom na našom webe od registrovaného čitateľa, v ktorejkoľvek sekcii, máte väčšiu šancu vyhrať. Žrebujeme totiž náhodným výberom a viac príspevkov = väčšia šanca. :)


UPOZORNENIE: komentármi priamo k tejto súťaži sa do žrebovania nezapájate.


AKU vŕtačku Starline  máme pripravenú pre 3 výhercov!

GRATULUJEME:

  1. Lukáš Zábojník, Dubnica nad Váhom
  2. Rudolf Ženiš, Bratislava
  3. aaaaa bbbbb, cccccc

Do súťaže sa zapojilo 487 . Vyžrebovaných sme kontaktovali e-mailom.