Po pretekoch v Rakúsku a Maďarsku, kde skončil na Salzburgringu na 4. a 3. a následne na Hungaroringu 2x tretí je zrejmé, že talent a predpoklady tam sú. To vytvára predpoklad na pódiové umiestnenie aj na "domácej" trati SlovakiaRing. No chce to podporu tribúny! Túto nedeľu 5. júla.
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 6 obrázkov

A dá sa povedať, že bol pre Tomáša len začiatok. Na jar tohto roka sa zúčastnil skvelého veľkolepého projektu Racestar - náboru talentov do motoršportu. S pomedzi 175 uchádzačov z rôznych krajín sa aj vďaka skvelej kondičke a znalostiam techniky prebojoval na konečné skvelé II. miesto. A práve to mu vyslúžilo horúcu sedačku v Swift Cup Europe na sezónu 2015. Po prvých dvoch pretekoch na okruhoch v Rakúsku a Maďarsku, kde dokázal skončiť na Salzburgringu 4. a 3. a následne na Hungaroringu dvakrát tretí je zrejmé, že talent a predpoklady tam sú tiež. To vytvára veľké nádeje a predpoklady na pódiové umiestnenie aj na "domácej" trati SlovakiaRing.

Tomášov program je prakticky celý v nedeľu 5. júla. Začne rannou kvalifikáciou, pokračuje doobeda prvými pretekmi a popoludní druhým kolom pretekov. Swift Cup Europe sa na SlovakiaRingu poriada v rámci veľkej série Porsche Alpenpokal, ktorá na SlovakiaRing chodieva prakticky od jeho vzniku pred 5 rokmi. Ak teda môžete túto nedeľu podporiť jedinéo slovenského jazdca v štartovnom poli svojou prítomnosťou a povzbudzovaním na tribúne, Tomáš to iste veľmi ocení. Popri tom si vďaka pestrému štartovnému poľu jazdcov z Nemecka, Rakúska a Švajčiarska budete môcť nie len na trati, ale aj v depe poobzerať skvelé pretekárske špeciály Porsche 911 rôznych generácií a úprav. Vstupné na hlavnú tribúnu A stojí len 3 €. Určite si vezmite píšťalky, rapkáče či iné povzbudzovače...