Po pretekoch v Rakúsku a Maďarsku, kde skončil na Salzburgringu na 4. a 3. a následne na Hungaroringu 2x tretí je zrejmé, že talent a predpoklady tam sú. To vytvára predpoklad na pódiové umiestnenie aj na "domácej" trati SlovakiaRing. No chce to podporu tribúny! Túto nedeľu 5. júla.

A dá sa povedať, že bol pre Tomáša len začiatok. Na jar tohto roka sa zúčastnil skvelého veľkolepého projektu Racestar - náboru talentov do motoršportu. S pomedzi 175 uchádzačov z rôznych krajín sa aj vďaka skvelej kondičke a znalostiam techniky prebojoval na konečné skvelé II. miesto. A práve to mu vyslúžilo horúcu sedačku v Swift Cup Europe na sezónu 2015. Po prvých dvoch pretekoch na okruhoch v Rakúsku a Maďarsku, kde dokázal skončiť na Salzburgringu 4. a 3. a následne na Hungaroringu dvakrát tretí je zrejmé, že talent a predpoklady tam sú tiež. To vytvára veľké nádeje a predpoklady na pódiové umiestnenie aj na "domácej" trati SlovakiaRing.

Tomášov program je prakticky celý v nedeľu 5. júla. Začne rannou kvalifikáciou, pokračuje doobeda prvými pretekmi a popoludní druhým kolom pretekov. Swift Cup Europe sa na SlovakiaRingu poriada v rámci veľkej série Porsche Alpenpokal, ktorá na SlovakiaRing chodieva prakticky od jeho vzniku pred 5 rokmi. Ak teda môžete túto nedeľu podporiť jedinéo slovenského jazdca v štartovnom poli svojou prítomnosťou a povzbudzovaním na tribúne, Tomáš to iste veľmi ocení. Popri tom si vďaka pestrému štartovnému poľu jazdcov z Nemecka, Rakúska a Švajčiarska budete môcť nie len na trati, ale aj v depe poobzerať skvelé pretekárske špeciály Porsche 911 rôznych generácií a úprav. Vstupné na hlavnú tribúnu A stojí len 3 €. Určite si vezmite píšťalky, rapkáče či iné povzbudzovače...