HHRko je moderné vozidlo s motorom spaľujúcim LPG (skvapalnený propán-bután) s lookom spomínaných dôb vlády legendárneho Al Caponeho. Rozmerný 5 dverák je vyzdobený okrem dvojfarebného lakovania aj dekórom s antikorovej ocele. Jeho 2,4 litrový 4 valec so 16timi ventilmi produkuje 125 kW(170koní) a je disponovaný na viacpalivovú prevádzku ( benzín+plyn). Station wagon od HeartBeat, ako tento typ koncepcie volajú v USA, je k dispozícii s 5 stupňovým manuálom, alebo 4 stupňovou automatickou prevodovkou.

HeartBeat Chevy HHR Capone roluje bulváry na špeciálnych 17 palcových diskoch z ľahkých zliatin. Avšak ponúkajú aj o palec väčšie disky s mierami 8x18", na ktoré zvolili gumy s proporciami 215/45. Aby auto nevyzeralo ako nadutá koza, prikrčili ho k zemi o 30 mm sadou pruženia špeciálne nakalibrovanou pre potreby Capone Chevy HHR.

Interiér HHRka natiahli do kože. Zvukovú kulisu vyrába nadštandardný hifi systém. Posádku chráni pred nástrhami ulice mnoho vzduchových vankúšov(airbagov). HeartBeat nemá problém zniesť svojmu zákazníkovi aj modré z neba, takže ak niečo nenájdete v ich katalógu, ešte to neznamená, že to nevedia vyrobiť! A tak to má byť. Vychutnajte si fotoz.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 10 obrázkov