Volkswagen ABT up!

Volkswagen ABT up!

ABT je považovaný za zručného majstra remesla, ktorý sa vždy púšta do úprav od podlahy. V tomto prípade však nie, nakoľko si je vedomý cenovej hladiny, v ktorej sa Up! bude predávať a najmä kto si ho bude kupovať. A práve preto svoje úsilie smeroval najmä ku kozmetickým úpravám.

Ako prvý si teda všimnete "drsný" karbónový polep naprieč celou karosériou. Ďalšie polepy sú okolo okien alebo na prahoch pod dverami. Isto, toto nie je šálka kávy pre každého, ale proti gustu...  Zadnú časť auta zdobí okrasná dvojkoncovka, ktorá tak pekne dopĺňa zadnú časť auta. Čerešničkou na torte sú stredy kolies s logom ABT. To aby bolo jasné, u koho nakupujete autodoplnky.

Volkswagen ABT up!

Volkswagen ABT up!

Ak stále čakáte na to podstatné, teda na ďalšie kone pod kapotou, tak sa, žiaľ, nedočkáte. Jediné, čo nejakým spôsobom zlepšuje jazdné vlastnosti je vodičová dobrá nálada a nové pružiny, ktoré Up! pošlú nižšie k zemi. Nič iné to v tomto prípade nespravi. ABT sa zatiaľ nevyjadril, či bude nejakým spôsobom zasahovať do riadiacej jednotky, aby vydoloval nových žrebcov. Zatiaľ teda ostávame pri týchto jemných úpravách. Nájde sa teda odvážlivec, čo sa dostane ďalej?

Zaujíma vás viac o tejto krabičke z Bratislavy? Tak si prečítajte aj tieto články:

Seat uvedie svoju verziu mikroauta Up!

Nová Škoda Citigo je prepracovaný Volkswagen Up