Maserati GranTurismo Sovrano DMC

Maserati GranTurismo Sovrano DMC

Ako prvé čo vám musí udrieť do očí je farebná kombinácia: hlboká modrá + čierna + karbón = zaručený úspech. A skutočne, pretože čierne kolesá a drobné karbónové detaily sú podstatnou časťou celého kúzla na tomto aute.

Bodykit pozastávajúci z predného, zadného nárazníku a prahov umocňuje agresívny vzhľad. Úpravca navyše tvrdí, že je plne funkčný a teda pozitívne vplýva na celkovú aerodynamiku auta. Predok sa teraz nápadné podobá tomu, aký môžeme vidieť u okruhových špeciálov GranTurismo, odtiaľ aj ten názov "MC Trofeo Style". V zadnej časti je to jednoznačne plne funkčný difúzor, čo priťahuje vašu pozornosť. Na veku zadného kufra je to potom krídelko, ktoré dopĺňa športový vzhľad tohto gétečka.

Kolesá robia auto, a v tomto prípade zvlášť: vpredu nájdeme 255/30 R20 a vzadu 305/30 R21. Tieto kované disky sú vyrábané na objednávku a dodatočne sa lakujú do požadovanej farby. Cena za kus je od 2890 dolárov bez lakovania. A aby auto pôsobilo ešte kompaktnejšie, úpravca ponúka znižovací set ktorý ho dostane o približne 30mm nižšie k vozovke.

Interiér Maserati GranTurismo Sovrano od DMC je taktiež pôsobivé dielo

Interiér Maserati GranTurismo Sovrano od DMC je taktiež pôsobivé dielo

Tuneri z dielne DMC sa samozrejme nezastavili pred dverami, ale svoje šikovné paprče natiahli aj dnu. Prečalúnený interiér do modrej farby spolu s nepreberným množstvom karbónových detailov spravili z interiéru skutočne exkluzívne miesto. Každá jedna lišta čo sa dala nahradiť bola nahradená a výsledok môžete obdivovať na fotkách okolo. Dokonca aj páčky prevodovky alebo dekor volantu môžete mať teraz z karbónu.

Výrobca síce neuvádza kompletnú cenu za tieto úpravy, ale v prípade seriózneho záujmu vám ich iste rád prezradí: www.dmc.ag

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 8 obrázkov