Motokáry sú vstupnou bránou do motoršportu a MX-5 Cup môže byť dobrým prvým krokom na okruhy. Pretekári, ktorí jazdia na motokárach, či už indoor alebo outdoor, by to mohli porovnať. Jedným z nich je Filip Baláž, ktorý bol už dvakrát na Majstrovstvách Sveta halových motokár a naposledy aj s výborným výsledkom. Okrem toho ako najrýchlejší Slovák v súťaži RaceStar vyhral aj sezónu 2016 v MX-5 Cupe. Aká je Mazda v porovnaní s motokárou? Čo sa Filipovi na MX-5 Cupe páči a čo nie? To nám povedal v krátkom audio rozhovore.

Filip Baláž bol najrýchlejší Slovák v súťaži RaceStar, jeho výhrou je sezóna v MX-5 Cup. Okrem toho má bohaté skúsenosti v halových motokárach. Aká je Mazda MX-5 Cup v porovnaní s motokárou nám prezradil v audiorozhovore.

Filip Baláž naberá skúsenosti na okruhoch v MX-5 Cupe.