Infiniti pre svoj športovo ladený sedan v modelovom roku prinieslo zmeny ako interiéru, tak exteriéru a nezabudli ani na nové technológie. Bez toho posledného to v dnešnej dobe nejde už ani pri úplne malom facelifte. Špičkový model Infiniti Q50S je poháňaný 3,0 litrovým V6 preplňovaný dvomi turbami s výkonom 400 koní. Pri tejto výkonovej verzii budú všetky brzdiče odeté do červenej farby. Malý detail, ktorý poteší oko. V ponuke sa v roku 2017 objavia tri nové farby: Midnigt Black, Pure White a Dynamic Sunstone Red.  

„Interiér auta je už pri navrhovaní výrazne zameraný na vodiča. K tomu treba prirátať vysokú kvalitu použitých materiálov, zmysel pre detail a výsledok na seba nenechá dlho čakať,“ šéfdizajnér Matt Weaver.

Vo vnútri si po novom môže zákazník vybrať nový dizajnový balík, ktorý je k dispozícii pre obe varianty Sport a Sport Tech. Balíček pozostáva z novej grafitovej kože alebo z hnedej kože, doplnený o drevené obloženie a čierny strop.  

O audio stránku sa postaral BOSE. Kvalitné ozvučenie má na starosti 16 reprákov a kompletne nová hi-tech zostava komponentov, akými su Bose Advanced Staging Tech, Bose Centerpoint, 2.0 surround technology, Bose AudioPilot 2.0 a and Bose SurroundStage.

Európski zákazníci navyše dostanú Telematic Control Unit, ktoré umožnia majiteľovi ovládať niektoré funkcie auta, poprípade ho vystopovať v prípade krádeže, prostredníctvom mobilnej aplikácie. 

Zdroj: cc