Sezóna zrazov a stretnutí je ešte minimálne 2 mesiace vzdialená, ale prečo si nespomenúť na akcie, ktoré ľuďom robia radosť a sú hodné vyčkávania? Jednou z nich je rozsahom menšia a pohodová JSP Gbely, alebo celým názvom Japan Street Parking. Je pre milovníkov japonských áut. Nezáleží na tom, či sa jedná o sériovky, o upravené stroje, alebo o zreštaurované veterány. Koná sa zvyčajne dvakrát v roku, v máji a v septembri, viac-menej na pol dňa.

 

Ak je nepriaznivé počasie, termín sa vždy posúva. Ako vyplýva z názvu, koná sa v malom mestečku na Záhorí v Gbeloch, ktoré je známe predovšetkým vďaka ťažobnému priemyslu. Program je voľný, nejakú akciu v podobe šprintov, alebo súťaží nečakajte. Celé stretnutie sa nesie v pohodovom duchu a priateľskej atmosfére. Ak pochádzate z Bratislavy, alebo z blízkeho okolia, chalani organizujú spoločný odchod niekoľko desiatok áut. Už takáto jazda je pre mnohých zážitok. Akcia sa koná v podstate na dvoch miestach. Prvým je parkovisko pred spoločnosťou NAFTA. Odtiaľ sa po krátkom pokecaní a obkukaní mašín všetci organizovane presúvajú na Adamovské jazero, kde na všetkých čaká príjemné prostredie a občerstvenie v bufete. Pochvala chalanom patrí aj za zabezpečenie plynulého prejazdu. Fakt super! 

Z roka na rok popularita stretnutia rastie. V hojnom počte prichádzajú aj autičkári z Čiech.

Ak ste majiteľom japonského auta, alebo len fanúšikom, toto je ideálne miesto na nadviazanie nových kontaktov a známostí. Pozrite si 3 videá z minulých akcií. Kto sa zúčastnil, jednoznačne neľutoval. 


V TopSpeede podporujeme všetky motoristické akcie, bez ohľadu na to, či ide o zraz jednej značky, tuning, klubový zraz, dynamické podujatia a podobne. Ak niečo organizujete, alebo o niečom viete, dajte nám vedieť. Radi to odprezentujeme a samozrejme to zaradíme aj do nášho kalendára akcií. Zároveň sa radi zúčastnime, ak to bude možné.
 

JSP Gbely 30.05.2015

JSP Gbely 14.05.2016 

JSP Gbely 10.09.2016

VIDEOSPOMIENKA NA LETO. ZRAZY 2016 NA VÝCHODE SLOVENSKA

VIDEOSPOMIENKA NA LETO. ZRAZY 2016 NA ...

V mrazivom počasí si trochu zaspomínajme na teplo. S letom idú ruka v ruke zrazy. Či už legálne, alebo nelegálne. Dnes ...

15. 01. 2017
VIDEOSPOMIENKA CAR FANS CUP A CAR FANS PARTY 2016

VIDEOSPOMIENKA CAR FANS CUP A CAR FANS PARTY ...

Zima je v plnom prúde. Prehupli sme sa do nového roka. Pomaly začínajú organizátori zverejňovať dátumy tohtoročných ...

24. 01. 2017