Ďalší aristokrat v teréne. Po luxusnom Bentley Bentayga predstaví aj Rolls-Royce SUV. Pomenujú ho Cullinan, po najväčšom neopracovanom diamante, nájdenom v Južnej Afrike r. 1905. Značka posiela do sveta pár fotografií "diamantu" v maskovaní a jeden teaser. Reálnu podobu majestátneho SUV uvidíme v marci v Ženeve. Aj taký tradičný výrobca áut ako je Rolls-Royce ide s dobou a ponúka to, čo ľudia kupujú a chcú. Čo na to "srdciari" značky?

SUV však môže byť ešte väčším imagemakerom, ako tradičné modely Rolls-Royce.

TOP diamant medzi SUV?

Mnoho technických detailov nezverejnili, každopádne, samozrejmosťou je pohon 4x4 a majestátna V12ka pod kapotou. Nemá ísť len o luxusné SUV, ale aj o schopného zástupcu v teréne.

BOSS DIZAJNU NECHCEL FERRARI SUV. ZNAČKA OSLAVUJE 70 ROKOV!

BOSS DIZAJNU NECHCEL FERRARI SUV. ZNAČKA ...

Ferrari oslavuje 70-tku! Na margo toho pripravila značka so vzpínajúcim sa koňom v znaku 5-mesačnú exhibíciu „Ferrari ...

01. 12. 2017
ODHALILI LAMBORGHINI URUS! TOP 5 FAKTOV O SUPERŠPORTOVOM SUV

ODHALILI LAMBORGHINI URUS! TOP 5 FAKTOV O ...

Urus je konečne tu! Zarytí fanúšikovia značky budú preklínať, marketingové a finančné oddelenie príchod masívneho ...

05. 12. 2017

„Je to najvhodnejší názov pre náš mimoriadny produkt. Cullinan je automobil s takou čistotou účelu, bezchybnou kvalitou, vzácnosťou a prítomnosťou, že rekalibruje rozsah a možnosť skutočného luxusu. Rovnako ako diamant Cullinan, najväčší bezchybný diamant, sa objaví, keď je dokonalý a vyčnieva nad všetkými ostatnými," až prehnane pozitívne hovorí o novinke CEO značky, Torsten Müller-Ötvös. Novému produktu zjavne verí a stavia ho na piedestál.

Zdroj a foto: Rolls-Royce, carthrottle