Časomiera AMB má krásny viacriadkový LED displej pre dobrú informovanosť jazdcov aj na trati

Časomiera AMB má krásny viacriadkový LED displej pre dobrú informovanosť jazdcov aj na trati

Preto vám chcem dať do pozornosti konečne spustnenú webstránku Kart1 Arény. Sídli na skvelej adrese www.kartonearena.sk a už teraz obsahuje mnoho zaujímavých a dôležitých informácií, ktoré noví a prví návštevníci potrebujú poznať.

mapa 490 metrovej trate a smer jazdy

mapa 490 metrovej trate a smer jazdy

Je tu základná schéma dráhy Kart1 arény, základné info - nové francúzske 9k motokáry Sodikart RX7 s objemom jednovalcového motora 270 ccm. Dozviete sa aj základné info o špičkovej belgickej časomiere AMB, ktorá dodáva časomeračskú techniku aj pre profi motokárové preteky. Okrem základných pravidiel sa zoznámite aj s vlajkami a ich významom. Je tu jednoduchý, no prehľadný cenník, jednotlivé druhy motokárových pretekov - vhodné info pre partie, alebo uzavreté prenájmy Kart1 arény. Samozrejme, nechýba mnohými tak často a intenzívne hľadaný kontakt. Ten je tu vo forme emailu, ale aj priameho telefonického spojenia.

Parametre dráhy:

Dĺžka: cca 490 m

Šírka: od 3,7 m do 7 m

Priemerná rýchlosť: cca 38 km/h

Čas na kolo: 50 sec.

Mantinely: Tecpro Barriers + pneumatiky + plastové zvodidlá

Povrch: asfalt

Osvetlenie: halogénové žiarovky

TopSpeed.sk spoločne s KART1 Arénou čoskoro spustia KART1 TopSpeed.sk CUP. Budú to kvalifikačné preteky čitateľov a verejnosti v ktorých pôjde o čo najlepší čas na jedno kolo.
Úplne nový model motokár 2011 od francúzskeho výrocu Sodikart s objemom jednovalcového motora 270 ccm s výkonom 9 k

Úplne nový model motokár 2011 od francúzskeho výrocu Sodikart

Objem jednovalcového motora 270 ccm s výkonom 9 k

Objem jednovalcového motora 270 ccm s výkonom 9 k

Na záver len pripomíname, že KART1 Aréna má aktuálne otváraciu dobu denne 10 hodín v čase od 14 do 24 h. Samozrejme, pre individuálne prenájmy je možné tieto časy dohodnúť a upraviť podľa vašich potrieb.

A ešte jedno verejné tajomstvo. TopSpeed.sk spolu s KART1 Arénou už čoskoro spustia KART1 TopSpeed.sk CUP - preteky čitateľov a verejnosti. Podrobnejšie info o tomto novom cyklickom pohári sa dozviete už čoskoro na našej webstránke aj na www.kartonearena.sk

Sledujte nás! :)