Ak myslíš, že skočiť s bežným, nepripraveným autom (nie to ešte s kamiónom) je len tak ako hop na kravu a je teľa, mysli znova. Kamión po dopade ostal nepojazdný, vytiekli z neho viaceré náplne a je takmer isté, že namiesto opravy pôjde do šrotu...

Video má v priemere 1 000 000 pozretí denne a ja sa vôbec nedivím, sám som si ho pustil asi 3x. Počas toho som z neho pre vás pripravil chutné momentky v galérii nižšie. Aúúú :)

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 9 obrázkov

Ak chceš vidieť špeciálne zábery z prípravy tejto šialenosti, nemáš na výber a sponzorovi EMC2 budeš musieť dať pár klikov na webstránke:
http://www.emc.com/microsites/lotus/redefine-records.htm

Ak sa ti tam nechce, môžem len odporučiť, lebo odpadnes z toho, čo všetko chalani pre bezpečnosť a správny výsledok pripravili, upravili, zmenili a vyskúšali. Toto zďaleka nebola frustrovaná rozstopaš pri vracaní sa domov z ďalšej nepotešivej Veľkej Ceny...

Ak si myslíš, že skočiť s bežným, nepripraveným autom (nehovorím ešte s kamiónom) je len tak ako hop na kravu a je teľa, mysli znova. Pozri sa, čo to s kaskadérom za volantom Renaultu pár sekúnd robilo. Fakt sila!

Včera večer, teda 24.11. Lotus na youtube.com zverejnil aj video z nakrúcania kaskadérskeho kúska, ktoré bolo doteraz len na stránke partnera EMC2. Nech sa páči, tu je: