Sekcii KALENDÁR už druhý rok kompletne šéfuje náš kolega Soichi (Draho OSVALD). Spolu s adminom ju počas zimy zásadne prekopali, aby prinášala nové fukncie, možnosti a bola prehľadnejšia. Soichi sa mi nedávno pochválil, že KALENDÁR TopSpeed.sk je aktuálne najpestrejší, najkomplexnejší a najaktuálnejší pre motoristické podujatia u nás. A nie je dovôd neveriť mu. Soichi nie je chválenkár! :) 

Chýbať nebudú ani rôzne akcie

Ak si teda začínate plánovať akvity na sezónu 2015 (ktorá sa práve začína), nahliadnite do nášho kalendára a poznačte si termíny akcií, ktoré vám nesmú ujsť. Prípadne sa zoznámte s akciami o ktorých ste ani netušili, že existujú. Určite ich tam nájdete niekoľko. Samozrejme, nie sme vševedkovia. Ak viete o akci (alebo nejakú organizujete), ktorá v TS kalendári nemá termín a stojí za zmienku, máte dve možnosti. Upozorniť nás na ňu emailom na info@topspeed.sk. Alebo ju rovno môžete vložiť do nášho adminu a po schválení a kontrole ju radi zverejníme. Vložiť nový termín môžete práve cez sekciu KALENDÁR. Je v našom záujme, mať čo naj kalendár automobilových podujatí. 

Kalendáru sme dali novú podobu, teraz vidíte aktuálny a najbližší mesiac, kde môžete podujatia filtrovať podľa kategórie (okruhy, kopce, slalom, atď.), alebo pomocou tagu vpravo vybrať, aký seriál chcete zobraziť (F1, WTCC, SOP, atď.).  Všetky akcie, ktoré máme už za sebou ustúpia do úzadia tým, že ich meno a dátum zošedne. Ak nad podujatie umiestnite kurzor myši, rozbalí sa aj krátky popis. Celý popis akcie uvidíte v okne po kliknutí na podujatie, ktoré vás zaujíma. Zatiaľ, čo neprihlásený čitateľ vidí v kalendári len dva mesiace, prihlásený môže prehliadať celý kalendár a navyše pridávať si podujatia, ktoré ho zaujímajú do svoj osobného kalendára.