Zdajú sa vám BMW z titulnej fotky odpísané? Tak to ste na omyle. Arthur Tussik z Litvy je chlapom, ktorý dokáže opraviť takmer neopraviteľné. Na YouTube kanáli zverejňuje opravy najmä „bavorákov“, ktoré by ste na prvý pohľad odpísali ako totálky. Arthur svetu ukazuje mimoriadnu mechanickú a remeselnú zručnosť, ktorá nemá obdoby. Pozrite video, ako vyzerá oprava búračky BMW X5, ktorú dal dokopy len s kladivom a pár manuálnymi nástrojmi v ruke. 

Takmer totálka X5

BMW X5 doplatilo na zrážku s losom. Ten zanechal na karosérii mohutného SUV mimoriadne poškodenie. V tomto prípade však karoséria nebola „posunutá“ a ťažko hovoriť o úplnej totálnej škode. Nepekne si to odniesla strecha a najmä predný podbeh blatníka, ktorý bolo nutné vyrovnať. Pre Tussika žiadny problém, po narovnaní ho s ručným náradím „vyklepal“ do pôvodnej podoby. Otázkou je, ako sa bude už raz pokrčená nosná časť správať pri opätovnej nehode. Nad remeselnou prácou a výsledkom ako celkom klobúk dole, majiteľ tohto BMW X5 asi vedel, do čoho ide.  

Čo sa týka opráv, obdivujem remeselné a manuálne zručnosti Arthura. Pri opravenom BMW 7, o ktorom sme vám priniesli článok dávnejšie, by ma však trocha desilo, že jazdím v bývalej totálke.

 

Aký je váš názor na takto opravené autá? Uznávate schopnosti Arthura, alebo je pre vás len lepič vrakov? Nezabudnite, že sto ľudí, sto chutí. :)

 

Zdroj a foto: Athur Tussik

DÁ SA OPRAVIŤ PO TOTÁLKE BMW RADU 7? ...

Oprava moderných a hlavne drahých áut ozaj nie je jednoduchá a ani lacná. Množstvo káblov, plastov, držiakov a ...

13. 11. 2017