Ako vysvetľuje Karolína Topolová, riaditeľka spoločnosti Aures Holdings, pri hľadaní nového auta sa nemusíte „upisovať“ na dlhé roky. Stredne dlhý prenájom áut je mimoriadne obľúbený, zákazníci nemusia riešiť žiadne starosti s vozidlom a pri zmene životných priorít im Mototechna ponúkne adekvátne riešenie.

Na otvorení pobočky boli aj hlavné tváre AAA Auto, Samuel "Pirát" Krištofič a Richard Szalai.

Tým je napríklad väčšie auto, ak sa im rozrastie rodina, prípadne menšie, ak sa im podnikateľské portfólio zmenšilo, či prišli o niektorých klientov. Jedinou „starosťou“ tak zostáva tankovanie paliva, o zvyšné veci sa postará Mototechna. Medzi najobľúbenejšie autá podľa Topolovej patria Fabia, Kodiaq, Sportage, Ceed či ProCeed.

Auto už od 200 eur na mesiac

Od začiatku fungovania Mototechny už požičali stovky vozidiel, nájom najlacnejších z nich pritom začína na 200 eur na mesiac. Za to má na výber najlacnejšiu Škoda Fabia, avšak k dispozícii sú samozrejme aj drahšie a veľké SUV. Po skončení prenájmu má zákazník k dispozícii odkúpenie auta do svojho vlastníctva, prípadne zmenu modelu či samotnej kategórie. Výber je už len na záujemcovi. 

Zdroj: AAA Auto