Príbeh sa Connorovi začal komplikovať v momente, kedy pri festivale nenašiel parkovacie miesto. Preto zaparkoval 10 minút od neho a k festivalu ich dopravil taxík. Po prepitej noci prišlo trpké ráno. Nielen riadna opica, ale hlavne strata pamäte. Ani jeden z nich nevedel meno ulice, kde úbohý Vauxhall nechali. Prvá časť pátrania úspech nepriniesla a mladíci sa dopravili domov autami priateľov.

Dobré ponaučenie: V dobe smartfónov s kvalitnými fotoapárátmi je vhodné si auto pri parkovaní na neznámom mieste odfotiť aj s použitím GPS dát vo fotografii, nech sa vám nič podobné nestane.

Mama nebola rada

Syna nešetrila ani vlastná mama. “Som sklamaná a naštvaná, že bol taký nezodpovedný. Veď viete, akí sú mladí. Zaparkoval tam a neurobil si ani fotku.” Druhá časť pátrania sa konala už aj za jej účasti. Auto v Bristole hľadali celých 11 hodín, no bez úspechu. Prešiel týždeň a Connor bol s nervami v koncoch. Prišla posledná voľba. Požiadal o pomoc verejnosť s odmenou 100 libier za užitočnú informáciu. To zabralo a ozval sa všímavý občan, že okolo auta opísaného v pátraní jazdí do práce. Po týždni trápenia konečne auto našli...

Foto: dailymail.co.uk

Zdroj: dailymail.co.uk, autoforum.cz