Autoglym Fast Glass je vhodné použiť po každom umytí vozidla, keď na oknách zostali konzervačné zložky, ktoré sú obsiahnuté v šampónoch. Neutralizovaním týchto zložiek, zaistíte špičkové vlastnosti okien aj za daždivého počasia. Kvalitne vyčistené okno týmto produktom má vode odpudivý efekt.

Aplikácia:

Na aplikáciu je vhodné použiť dve handričky Hi-Tech Interior Microfibre. Jedným strieknutím produktu na znečistené miesto, docielite úsporu materiálu, čo nasvedčuje tomu, že spotreba Autoglym Fast Glass je minimálna. Jednou handričkou rozotrieme produkt po celom povrchu okna a druhou handričkou vyutierame do sucha. Nezabudnite spustiť okná o pár centimetrov, aby ste mohli vyčistiť zasunuté okraje v rámoch dverí.

V Autoglym Profi triede je tento produkt známy ako Autoglym Window Clean v 5L alebo 25L balení. Dôležitým detailom pri dokonalej príprave auta u profesionálov sú čisté okná. Bežné čistiace prostriedky nie sú dostatočné účinné. Výhodou produktu Autoglym Window Clean je spomínaná rýchlosť pri čistení, bez šmúh. Tak ako pri mnohých Autoglym produktoch sa jedná o ušetrenie času a námahy s maximálnym výsledným efektom.

Súťažná otázka: Z ktorej krajiny pochádza značka Autoglym? Odpovede zasielajte na akcie@autoglym.sk14.3.2013 budú vyžrebovaní traja výhercovia, ktorí získajú tu predstavený Autoglym Fast Glass.

Tipy triky:

Čistenie stieračov:
Vhodný je tiež na odstránenie nahromadenej nečistoty, ktorá sa zvykne držať na hranách stieračov. Pravidelným čistením tak predlžíte ich životnosť.

Čistenie od hmyzu:
V prípade, ak nemôžete vozidlo hneď umyť, Autoglym Fast Glass je možné použiť na odstránenie zvyškov hmyzu a vtáčieho trusu z okien a laku. Očistené lakované miesta je dôležité prekontrolovať, či nebola narušená vrstva vosku.

Autoglym Fast Glass je dostupný u regionálnych predajcov Hobby triedy. Zoznam predajcov nájdete tu:  http://www.autoglym.com/sksk/content2.asp

Výhercovia z predchádzajúceho článku k Autoglym Vinyl and Rubber Care sú:

Miriama Džupinková, Snina
Anton Strakoš, Nitra
Jozef Oravec, Jaslovské Bohunice

GRATULUJEME!