Honda CR-V je už dlhodobo jedným z najpopulárnejších kompaktných SUV na trhu. Za svoj úspech vďačí premyslenej koncepcii, európsky stráviteľnému dizajnu a predovšetkým obrovskej kabíne, vďaka čomu mala nad konkurenciou vždy navrch. Súperi však nespia, a tak sa Honda pokúša držať krok aj rozširovaním výbavy. Jej najnovším počinom je obohatenie cenníka o nový výbavový stupeň Sport Line.

V dvoch farbách

Výbava Sport Line bude k dispozícii v dvoch farebných vyhotoveniach – v čiernom perlovom laku Crystal alebo v bielej perlovej Platinum. Na obložení svetlometov a vonkajších spätných zrkadlách čakajte viac čiernej, v rovnakej farbe sú aj disky kolies a matice ich uchytenia. Súčasťou výbavy Sport Line sú výrazne tónované sklá, viac čiernej však čakajte aj v interiéri. Tmavé obkladové drevo je na palubnej doske, stredovej konzole a výplniach dverí, čierny je aj strop a lesklý klavírny lak je na obložení volantu, radiacej páke a pri kľučkách dverí.

K prvým zákazníkom sa Honda CR-V Sport Line dostane už v polovici októbra 2020 a jej ceny štartujú sumou 37 090 eur (2WD) a 39 090 eur v prípade verzií 4WD.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 6 obrázkov