Pokroková výbava v edícii Cool

Špeciálna edícia Cool

Na Slovensku veľmi obľúbené modely i20 a i30 od spoločnosti Hyundai ponúkajú už v nižších stupňoch výbavy pokročilé bezpečnostné systémy a modernú konektivitu. Hyundai verí, že pokrok nie je len o zdokonaľovaní technológií v jeho vozidlách, ale aj o tom, aby boli dostupné pre väčšinu zákazníkov. Aktuálnym príkladom tejto stratégie je špeciálna edícia Cool.

Pokroková výbava v edícii Cool

Coolová i20-tka


Model i20 je na Slovensku veľmi obľúbené vozidlo. Edícia Cool však z neho robí ešte niečo viac ako len prostriedok na presun z bodu A do bodu B. Už od 11 690 € môžu zákazníci získať vozidlo s pokročilými bezpečnostnými systémami. Nechýba asistent rozjazdu do kopca, systém na upozornenie opustenia jazdného pruhu či tempomat s obmedzovačom rýchlosti.

O bezpečnosť pri parkovaní sa postarajú zadné parkovacie senzory a zadná parkovacia kamera. Modernú konektivitu predstavuje rádio so 7-palcovým (17,8 cm) farebným dotykovým LCD displejom, ktorý vďaka službám Apple CarPlay a Android Auto zrkadlí na obrazovke obsah smartfónu. S týmito funkciami tak má vodič k dispozícii aj navigačný systém. 

V letných mesiacoch poteší aj manuálna klimatizácia, jedinečným benefitom je 5-ročná záruka bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov.

Rozsiahly balík bezpečnostných systémov

Aj i30-tka je Cool

Najpredávanejší modelový rad Hyundai na Slovensku, i30, je teraz tak isto k dispozícii v špeciálnej edícii Cool. Či už je to hatchback alebo kombi, nechýbajú 16-palcové zliatinové disky kolies, LED denné svetlá a rozsiahly balík bezpečnostných systémov, ktoré varujú pred čelným nárazom a v prípade potreby automobil autonómne zabrzdia, monitorujú, či vodič nie je unavený a nepotrebuje pauzu v šoférovaní, alebo pomáhajú udržiavať vozidlo v jazdnom pruhu. 

O komfort v lete sa postará manuálna klimatizácia, v zime zasa vyhrievanie predných sedadiel. Pre tých, ktorí chcú v aute využívať služby svojich smartfónov, je k dispozícii rádio s 8-palcovým farebným LCD monitorom a podporou služieb Apple CarPlay a Android Auto. Pri parkovaní sa zákazníci môžu spoľahnúť na zadné parkovacie senzory a zadnú parkovaciu kameru. 

Toto všetko vrátane 5-ročnej záruky bez obmedzenia najazdených kilometrov prináša i30 Cool už od 14 490 € a i30 kombi Cool od 15 290 €.

Viac informácií o i-modeloch Hyundai v špeciálnej edícii Cool nájdete na www.hyundai.sk

Vo výbave nájdete systém na upozornenie opustenia jazdného pruhu či tempomat s obmedzovačom rýchlosti. Konektivitu si užijete vďaka službám Apple CarPlay a Android Auto

Zdroj fotografií: Hyundai Slovensko