Okrem tých najmenších typov Adam, Corsa, Astra a Insignia, cez SUV Mokka X, Grandland X, Crossland X až po úžitkové autá ako Combo Van, Vivaro alebo Movano. Na všetky Opely sa v období 24 hodín ponúkajú predajcovia od 12. do 13. apríla zľavy.

Okrem výrazných zliav je však akcia Opel 24 hodín zaujímavá pre zákazníkov aj získaním 5 ročnej záruky, 2 ročného servisu zadarmo a k tomu je k dispozícii vybrané príslušenstvo Opel so zľavou až do 50 %. Napríklad obľúbená Corsa je v základnej výbave dostupná so zľavou už od 8 999 €.

Väčšia Astra so zľavou vo výbave Enjoy a 1.0 Turbo vychádza na 14 690 €. Manažérska Insignia s 1.5 Turbo a výbavou Edition začína už na 20 066 €. Okrem áut zadaných do výroby si pritom môžete vybrať s už rovno vyrobených skladových vozidiel, ktoré sú okamžite k dispozícii. Na novom aute tak môžete rovno „odfrčať“ z predajne.

Na stránke opel-akcia.sk si môžete vybrať z vybraných vozidiel, prípadne rovno poslať dealerom nezáväznú žiadosť o auto. K dispozícii je pre vás 20 prevádzok Opel na celom Slovensku, od Bratislavy až po Michalovce. Ak teda premýšľate nad novým autom Opel, dátum od 12. do 13. apríla si zapíšte do kalendára a nezmeškajte tak jedinečnú akciu. Či už pôjdete nakupovať na obed, alebo rovno o polnoci, dealeri Opel vám budú k dispozícii.