Modrá farba Aqua Blue a biele retro pruhy spolu s bielymi 20 palcovými diskami vytvárajú naozaj vynikajúci dizajn. Špeciálne Porsche dostalo aerodynamický balíček Cup. To znamená, že vzhľad dotvára nový predný nárazník so spojlerom a dvojité zadné krídlo s výraznou odtokovou hranou.

 

Vo vnútri nájdeme na dverách, stredovej konzole, pedáloch a ovládači prevodovky leštený hliník. Porsche navyše svoj kúsok vybavilo špeciálnym podsvietením dverí.

 

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 3 obrázkov
Túto veľmi peknú 911 vytvorilo hlasovaním 54 tisíc ľudí! Ak máte dostatok facebookových priateľov, ktorí sú fanúšikmi značky, môžete sa zapojiť do súťaže a možno špeciálne Porsche prevetráte na okruhu v Silverstone práve vy..

Automobilka sa vo svojej tlačovej správe nezmieňuje o pohone, preto môžeme predpokladať, že pod kapotou ostal 3,8 litrový atmosférický šesťvalec s výkonom 294 kW (399 k) a maximálnym krútiacim momentom 440 Nm.

 

Je tu však ešte jedna informácia, ktorá by vás mohla zaujímať. Špeciálne Porsche 911 si môžete osobne vyskúšať. Automobilka vyhlásila súťaž, ktorá trvá do 18. augusta. Keďže táto 911 vznikla na Facebooku, súťaž prebieha na rovnakom mieste.

 

Víťaz bude mať možnosť jazdiť s týmto Porsche na okruhu v Silverstone. Zvíťazí fanúšik značky s najvyšším počtom priateľov, ktorí sú tiež fanúšikmi stránky Porsche na Facebooku. Automobilka však pravdepodobne túto špeciálnu 911 nikdy nepredá.

 

Zdroj: tlačová správa

Prečítajte si aj: V Španielsku zhabali repliky Ferrari. Podoba s originálom je neuveriteľná

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 9 obrázkov