29.9. to bude na Slovakiaringu žiť písmenom N

Predávajú sa ako teplé rožky a na cestách ich stretnete takmer každý deň. S pribúdajúcim počtom majiteľov sa zrodila myšlienka na historicky prvý Slovenský a Český Hyundai i30N Meet. Kto by to bol pred dvoma rokmi povedal, že niekto, kto si kúpi Hyundai bude chodiť na zrazy a ľudia budú jeho juhokórejského spoločníka obdivovať? I30N rešpektujú takmer všetci. Zbierka odvážlivcov, ktorý sa mu stále smejú a označujú ho za “Hnojdaj” sú tvrdí ingoranti. Ich smola. Pre všetkých fanúšikov a majiteľov Nka sa deň 29.9.2018 zapíše do diárov veľkými písmenami!

Práve na tento deň pripravil hrdý majiteľ Nka, Milan Dugovič, v spolupráci s dovozcom Hyundai Slovensko stretnutie majiteľov i30N na okruhu SlovakiaRing. Verejnosť si bude môcť užiť slovenskú premiéru modelu Hyundai i30 N Line a plejádu uvrešťaných N-iek v akcii na okruhu. Možné sa bude s autami pofotiť, porozprávať sa s hrdými majiteľmi o tom, ako sa s i30N žije každý deň. Ak sa vám na Slovakiaring ísť nechce, no chcete si Nká pozrieť na živo, je tu tiež možnosť. O 9:30 sa budú stretávať na najvyššom poschodí parkovacieho domu Ikea. Následne o 9:45 bude spanilá jazda na okruh. Akcia sa koná 29.9. a udalosť na Facebooku nájdete tu. Vstup do priestorov okruhu Slovakiaring je VOLNÝ!

TopSpeed.sk sa ako mediálny partner zúčastní tiež a verím, že sa stretne veľa ľudí a každý si prvú akciu tohto druhu užije. :)