Bahrain International Circuit 2:18,96

V púšti Sakhiru sa rozprestiera 5,4-kilometrový technický okruh, ktorý hostí vytrvalostný šampionát WEC a Veľkú Cenu Bahrajnu Formule 1.

Yas Marina Circuit 2:31,79

Nádherný moderný okruh hostiaci Veľkú Cenu Abu Dhabi – ktorá v posledných rokoch uzatvára kalendár kráľovnej motoršportu. Ponúka osvetlenie celého oruhu, vďaka čomu má unikátne preteky, kde sa začína za súmraku a končí v úplnej tme. Jednou z ďalších zaujímavostí je výbehová zóna za donedávna najdlhšou rovinkou v kalendári F1, ktorá pokračuje až popod tribúnu. 21 ostrých zákrut skutočne preverí agilitu Porsche Panamera Turbo S E Hybrid. 

Žiaľ, Porsche videá z ostatných lokácií neuverejnilo. Môžete si ich pozrieť na oficiálnej stránke  Porsche.

Kyalami Grand Prix Circuit 1:59,80

Domov juhoafrického motoršportu, kde sa naposledy v deväťdesiatych rokoch konala Veľká Cena F1. Trať kúpilo Porsche a zrekonštruovalo ju. Budúci rok ju čaká návrat na výslnie, keďže bude hostiť medzinárodné vytrvalostné preteky kategórie GT3. 

Buddh International Circuit 2:12,56

Indický okruh často trápili problémy so smogom. Ako môžete vidieť vo videu, situácia sa nezmenila. V kalendári F1 bol druhým najrýchlejším okruhom po talianskej Monze. Buddh ponúka extra dlhú rovinku a superrýchle zákruty. V roku 2013 sa tu naposledy konala Veľká Cena Indie. Od vtedy okruh v podstate chátra a okrem pretekov Formuly 3 sa tu v podstate nič nejazdí. Megalomanstvo môžete vidieť na hlavnej tribúne, ktorá je až desivo obrovská. Ošarpaný boxový múr iba zdôrazňuje krutý osud, keď si nemôžete dovoliť zaplatiť za cirkus F1.

Dubai Autodrome 2:19,15

Okruh pomerne známy pre Slovenský motoršport. Na slávnej 24h sa pravidelne zúčastňujú aj slovenský piloti a v rámci série TCR sa tu predstavil aj Maťo Homola. Okruh postavený v roku 2004 je veľmi technický a výzvu predstavuje veľké množstvo piesku mimo ideálnej stopy. 

Losai International Circuit 2:24,12

Severne od katarského mesta Doha sa rozprestiera okruh Losai. Hostí preteky Moto GP pod umelým osvetlením. Kombinuje 16  stredne rýchlych a rýchlych zákrut. 680 koní Panamery sa ukáže na rovinke, ktorá je niečo cez 1 km dlhá.