Musela ho strašne naštvať!

Niet väčšieho diabla ako ohrdnutá žena – hovorí sa a je to nepochybne pravda. Veď si len pozrite kratučké video, ktoré sa objavilo na YouTube. Zachytáva amok ženy, ktorá zistila, že ju manžel podvádza. Hoci bola vlastne zhovievavá, lebo pred obligátnou baseballovou pálkou dala prednosť nepochybne jemnejšej golfovej palici, no v jej rukách je to vlastne jedno. 

Nevedno, či autor tohto videa spočiatku aj vedel, kam smeruje jeho objektív a prečo sa rozhodol natáčať susedku, no ak aj mal pochybnosti, na čo sa práve pozerá, v okamihu keď sa táto dáma dostala na vodičovu stranu a predviedla poriadnu ranu smerom k čelnému sklu, podľa zvuku bolo už všetko jasné. 

Autor videa síce v názve píše o modeli Z06, zdá sa skôr, že ide naozaj o aktuálnu generáciu a to v špičkovej verzii ZR1 Coupe, čo by každú ranu golfovou palicou ešte znásobovalo. Hoci práve ZR1 sa chváli veľmi priaznivým pomerom ceny a výkonu. Za ten výkon je zodpovedný motor s objemom 6,2 litra so zväčšným kompresorom Eaton a väčšími medzichladičmi stlačeného vzduchu. A na konici celej sústavy je výkon 766 koní, teda 563 kW a brutálnych 968 Nm krútiaceho momentu. Za to všetko stačí zaplatiť v základe čosi vyše 120 000 dolárov, čo je naozaj pozoruhodný pomer. Aj tak by som nechcel, aby mi po taktom aute udierala manželka golfovou palicou. Tú síce nemám, ba dokonca ani Corvette, ale aj tak si radšej budem dávať pozor :)