Na Marošovo prekvapenie sme dostali niekoľko fotiek s výsledkom nad 70! Najväčší rešpekt patrí šetričom, ktorým sa podaril priam neskutočný výsledok, a to skóre nad 90! Podľa toho, čo viacerí uvádzate, práve manuálna prevodovka je tajomstvom úspechu. Našli sa však aj výnimky a skvelé skóre dosiahnuté aj s automatom. Pôvodne sme mysleli, že víťaz bude len jeden, no mýlili sme sa. Viacerí totiž získali rovnako dobré skóre. Gratulujeme, odmeníme vás hodnotnými cenami. Galériu finalistov začíname od najlepších výsledkov. V niektorých prípadoch aj s komentárom, ak ste nejaký pre opis, či vysvetlenie zaslali.

Daniel Šemnický

No problem:))

Roman Barenčík

Jazdím okres Považská Bystrica jedna cesta do ZA z PB po diaľnici tam mesto a naspäť PB už ale mimo diaľnice cez BY (to sme boli v aute piati ja mám viac ako sto a zbytok posádky bol 70 až 90kg) a potom zasa PB a jej okres(to už v dvojici cca 180kg). Jedná sa o manuál Megane 1.2 režim Comfort a štart stop vypnutý. Môžem ale zodpovedne povedať že nieje to môj štýl jazdy iba som to vyskúšal a išlo to. Vôbec som ale nebol na ceste brzda :). Ja to inak nesledujem sem tam nulujem a keď som teraz pre túto akciu nuloval bolo tam asi tak 2500km a 62 bodov. Možno práve automat ti nedovolí mať viac bodov. Ďakujem za výzvu. 

Vláďa Polák

Marek Kandráč

Dobrý večer, posielam Vám moj bodový výkon s Renaultom Kangoo 1,5dCi 90koni ;) trasa Lipany- Košice.

Miroslav Krompigel

Dobrý den, posílám foto mého DriveEco.  Dva měsíce nazpět jsem si pořídil nového Dustera 1.5dci 4x4.  Nyní má najeto 3900km.

Michal Hula

Dobrý deň.Reagujem na výzvu Maroša Čabáka. Som majiteľom Dacia Duster 2019, 1.6 SCE 4x4.  V prílohe Vám posielam fotky pal.počítača, kde je vidieť výsledky mojej jazdy a počet získaných bodov. 

Jakub Šitka

Dobrý den, reaguji na Vaše video na kanále topspeed.sk na Youtube, chci se pochlubit, že na mém Cliu IV 0,9 TCe jsem schopen dlouhodobě dosáhnout i 83 bodů, v příloze zasílám fotky. Dle statistiky mám ještě rezervy, ale není jednoduché skóre dále vylepšit, jezdím každý den do práce do velkého města, kde logicky bývají kolony, které zhoršují výsledné skóre. Navíc okolí Brna je vcelku kopcovité, což také nepřispívá k dobrému výsledku. Ještě upozorním, že fotky byly pořízeny minulou zimu v únoru, takže výsledek byl zajetý na zimních pneumatikách a při teplotách oko lo bodu mrazu. Moje dlouhodobá reálná spotřeba je 5,4 l/100 km, výrobcem udávanou spotřebu tedy převyšuji o 0,4 l/100 km.

David Kupec

Sledujivaše videa a reaguji na Marošovu výzvu v úsporné ECO jízdě dle Driving ECO2. Vlastním Renault Kadjar TCE160 GPF EDC. Mám najeto něco málo přes 12 tis. km. Dle výzvy zasílám foto obrazovky Driving ECO2 mé jízdy na výzvu. je zajímavé, že běžně jezdím o něco svižněji s hodnotami ECO 69 až 74, ale se spotřebou 6,4l/100km.

Matej Svitek

Ahoj, posielam fotku rozsireneho okna vycviku uspornej jazdy z rlink systemu renault. 

Tibor Kalus

Kadjar Blue115 diesel, intens, dvojkolka, v top výbave

Martin Jurčo

Pozdravujem, dnes odfotené z Kadjara predfaceliftového s motorom 1.2tce ;-)  PS: super test

Mário Šimka

Maroško, mne sa podarilo získať 74 bodov na Grand Scenicu s motorom 1,3l, 120KW a 7 stupňovým automatom

Pavol Peknik

R. Grand Scenic 1.3TCe 140GPF EDC StartStop - vždy vypnutépri predbiehaní Športový režim mesto / mimomesto 50 /50 (BA-PK), (diaľnica výnimočne)

Ondra z Moravy

Ahoj, posílám moje skóre v Driving Eco2 v mém Renault Megane Grandcoupe